Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zoltana

Czy ktoś łyka Milvane???

Polecane posty

Gość zoltana

Właśnie lekarz przepisał mi Milvane, czy któraś z Was może mi coś o nich opowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łykam, bo nie moge jednofazowych. I dobrze się czuję, mam libide, ale to indywidualna sprawa. I nie przytyłam od nich tylko od złego odżywiania. To dobre, nowoczesne pigułki trójfazowe. Dobre jak kazde inne, pod warunkim, ze trafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola
ja biore Milvane od 3 lat bralam tez przez miesiac inne tabletki jednofazowe (nie pamiętam nazwy) ale po nich żle sie czulam, więc wróciłam do Milvane. Czuje sie dobrze, nic mnie nie boli podczas misiączki (wcześniej mialam straszne bole) i z zegarkiem w ręku moge okreslic kiedy dostane okres. A poza tym nic nie przytyłam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola
ja biore Milvane od 3 lat bralam tez przez miesiac inne tabletki jednofazowe (nie pamiętam nazwy) ale po nich żle sie czulam, więc wróciłam do Milvane. Czuje sie dobrze, nic mnie nie boli podczas misiączki (wcześniej mialam straszne bole) i z zegarkiem w ręku moge okreslic kiedy dostane okres. A poza tym nic nie przytyłam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkobietax
a jak z cerą po nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noyee
Lykam Milvane od niedawna, tj. mam za soba dwa opakowania. Nie przytylam ani grama poki co. Co do samopoczucia to nie zauwazylam jakichs specjalnych zmian, zarowno na plus jak i na minus. Przy pierwszym opakowaniu mialam lekkie mdlosci,ale trudno powiedziec czy to bylo od tabletek, bo mialam stresujacy okres w pracy i byly potworne upaly. Mysle,ze ogolna ocena tych tabletek jest pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aicha18
Może by tak odświeżyć temat?:-) Co Wy na to? Pierwszą tabletkę Milvane wzięłam w czwartek wieczorem. Akurat tak głupio się złożyło, że pierwszy dzień cyklu wypadł mi w dzień, kiedy robiłam imprezę:/ Trochę się obawiałam, że źle się poczuję, że będzie fatalnie, będę miała mdłości etc. ale NIC Z TYCH RZECZY! Bawiłam się wyśienicie. Bolał mnie tlyko kręgosłup w okolicy lędźwiowej, ale to u mnie normalne w pierwszych dniach cyklu, więc się tym nie rpzejęłam. Wytańczyłam się i zapomniałam o bólu:) Po drugiej tabletce momentalnie zrobiłam się blada, nie mogłam utrzymać szklanki z wodą i dwoiło mi się przed oczami. Nie wiem, może miał na to wpływ również fakt, że zazyłam ją w stresie oglądając horror i to tak naprawdę nie przez tabletkę, heh... Hym... Przeszłam do innego pokoju, położyłam się i już po kilkunastu sekundach mi zupełnie przeszło:-) Ogólnie mam baardzo dobry humor. Pierwszej nocy ustało mi krwawienie co mnie trochę zdziwiło, bo zazwyczaj lało się ze mnie wtedy okropnie i czasem musiałam wstawać w środku nocy żeby zmienić podpaskę... Ale rankiem znów krwawienie wróciło do normy i teraz jest jeszcze dość obfite. Ah i wydaje mi się, że mam większy apetyt. Działania pigułek antykoncepcyjnych też nie mogę tu stuprocentowo zatwierdzić, bo tak czy siak stwierdziłam, że jestem za chuda i sobie troszkę przytyję:-) I wydaje mi się, że pigułki mogą mnie w tym wesprzeć. Zobaczymy co będzie dalej. A jak z Waszymi doświadczeniami z Milvane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aicha18
połknęłam trzecią tabletkę... Wszytsko jest jak najbardziej w porządku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmaa
Dziewczyny,a w jakim jestescie wieku? czy one sa odpowiednie tez dla mlodych kobiet?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aicha18
Carmaa ja mam 18 lat:) Lekarz mi je polecił jako pierwsze tabletki. Milvane to tak zwany preparat trójfazowy. Poszczególne drażetki zawierają substancje czynne w różnych proporcjach. Są one tak dobierane, żeby działały jak hormony w Twoim ogranizmie w różnych fazach cyklu miesięcznego:-) Milvane to jedne z tabletek antykoncepcyjnych polecane młodym kobietom, które np. dopiero zaczynają swoją "przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aicha18
moje kolejne doświadczenie z Milvane: wczoraj po połnięciu trzeciej pigułki były wszystko rewelacyjnie:-). Ok 1 w nocy zaczęłam mieć mdłości ale położyłam się do łóżeczka i szybciutko mi przeszło:-) Ahm i muszę przyznać, że mam wyjątkowo dobry humor od wzięcia pierwszej tabletki. Ciąle chce mi się tańczyć;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aicha18
czwarta tabletka... przez pare minut po zarzyciu miałam lekkie mdłości. Ale przeszło. Jest ok. Czy któraś z Was podzieli się swoimi doświadczeniami z tymi pigułkami?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aicha18
Zostały mi jeszcze 3 tabletki do końca opakowania. Humor mam okropny. Ciągle płaczę, wszystko mnie denerwuje i dołuje:-( Chciałabym, żeby to się w końcu skończyło bo nie poznaję sama siebie:-( Po 1 w nocy miewam mdłości (tabletkę zazywam ok.21), ale najczęściej śpię o tej godzinie więc tego tak nie odczuwam. Nic nie przytyłam, piersi mam ciągle nabrzmiałe, ale nic nie urosły. Libido mam dość wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aicha18
Dziś połknęłam ostatnią tabletkę Milvane. Podsumowując te 21 dni: jak już wspomniałam humor mam beznadziejny (w pierwszych dniach było ok a potem chciało mi się płakać z byle powodu), piersi mam nabrzmiałe, obolałe, wydaje się, że pełniejsze ale nie urosły ani trochę. Odnotowałam dość częste bóle w okolicy lędźwiowej i jajników. Cera mi się trochę pogorszyła:/ Mam nadzieję, że wróci do normy w czasie tej 7dniowej przerwy. Jak myślicie? Ogólnie rezc biorąc przed te 21 dni miałam objawy takie same jak tuż przed okresem, zanim zaczynałam brać tabletki. Od jutra przerwa na "okres", potem przechodzę na Logest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astoris
dziewczyny jaki macie sluz przy milvane??? ja mam takie przezroczystą-biala galaretke-momentami jest jej duzo nie wiem czy to stan zapalny czy dzialanie pigulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,pigułki antykoncepcyjne zaczęłam brać trzy lata temu.Początki były fatalne,brałam cilest,regulon i minulet.Po prostu koszmar bolało mnie wszystko,było mi niedobrze i ogólnie żle się czułam.W końcu lekarz przepisał mi tri-minulet,rewelacja.Po nich czułam się super,jednak po roku czasu okazało się że nasze fabryki nie nadążają z ich produkcją i chcą c nie chcąc musiałam zmienić.Właśnie MILVANE jest ich jedynym w Polsce odpowiednikiem.Jestem po pierwszym opakowaniu i czuję się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana bardzo ja
jak brac milvane zeby zadzialaly jak postionor ? pomocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate26
milvane byly moimi pierwszysmi tabletkami antykoncepcyjnymi.. od poczatku bylo ok ale z dwoma ale !! po pierwsze przytylam ok 2 kg ta pewno a po drugie ale ., chyba mialam bardziej bolesny okres niz bez ich uzywania choc mniej obfitszy i krótszy!!! co bylo cudowne .. okres jak w zegarku co miesiac .. ale zwracam uwage zeby tabletki pomagaly mi na bolesnosc pod czas okresu - w tym momencie milvane maja dyuzy minus u mnie ale moge wystawic im pozytyw.. bop zadnych innych skutków ubocznych nie mialam.. po roku stosowania innych tabletek od wczoraj znowu wróciłam do milvane i jest ok!! oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcia9331
brałam NOWYNETTE,CILEST kazde po roku wymieniałam na inne,gdyz miesiącza mi się pochrzaniła,dostawałam w środku cyklu,okres trwał 2 tyg...i szapisała mi pani doktor gin,MILVANE-i szok...WKOŃCU mam wrzystko jak powinno,21 dni-i miesiączka ,góra 5 dni.wkoncu trafiłam,a chciałam juz zrezygnowac z brania pigulek.niewiem jak długo bedzie dobrze,ale narazie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primcia
Ja brałam milvane przez 4 miesiące.Wcześniej przyjmowałam wyłącznie jednofazowe pigułki: Logest, Yasmin, Yasminelle, ale ponieważ miałam tydzień przed miesiączką lekkie krwawienia, moja ginekolog zaproponowała mi Milvane. I po tych 4 miesiącach jednoznacznie stwierdzam, że to nie dla mnie!!! Byłam po nich rozdrażniona, a w pierwszym tygodniu stosowania dodatkowo odczuwałam codziennie mdłości, byłam płaczliwa, pogorszył się znacznie stan mojej cery,aż musiałam wziąć antybiotyk, a do tej pory antykoncepcja nie wywoływała skutków negatywnych u mnie, pomagała ujarzmić problematyczną cerę. Poza tym lekko powiększyły mi się piersi i biodra, odczuwałam też ból w podbrzuszu... Wracam teraz do jednofazowych i mam nadzieję, ze te wszystkie przykre dolegliwości ustaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdf
Brała milvane przez 10 lat -nie przytyłam. Oczywiście jak przy większości tabletek anty zaobserwowałam spadek libido...no i bóle głowy w 7- dniowej przerwie. Poza tym wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunka88
witam... ja wlasnie zaczelam jej brac (sa to moje pierwsze w zyciu tabletki antykoncepcyjne a mam 22 lata) i chcialam sie dowiedziec kiedy je zaczac brac jak zkoncze pierwsze opakowanie i zrobie przerwe 7 dniowa. To kiedy powinnam zaczac brac drugie opakowanie ( w jaki dzien itp.) Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam na sprzedaż 2 listki Milvane. W razie zainteresowania proszę o kontakt olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k123456
hejka dziewczyny, nie łykajcie tabletek antykoncepcyjnych przez nie powstają mięśniaki, nie tylko w macicy ale i w np. pęcherzu moczowym!!! łykałam milvane.. juz po kilku miesiacach zaczełam częściej biegac do toalety, nie wiedzialam dlaczego, antybiotyki nie rozwiazywaly problemu, po odstawieniu Milvane nadal byl problem, po 9 latach gdy zaszłam w planowana ciaże dostałam zatrzymania moczu, miesniak zatkal ujscie cewki moczowej, nie mozna tego operowac jak jest sie w ciazy, musialam nosic 6 m-cy cewnik, + po urodzeniu dziecka jeszcze miesiac!!!! !!!!! i kolejna operacja, koszmar, bol, lezenie plackiem ciagle stany zapalne, tony antybiotyków by donosic dziecko! Po wszystkim ginekolog zabrobil mi kiedykolwiek stosowania pigułek/ hormonów.... :((( chce wam oszczedzic sporo bolu i cierpnia, jest wiele nieopisanych skutków ubocznych brania hormonów, ktore wychodza po latach... dobrze, ze u mnie ta zmiana nie zmieniła sie na zmianę złośliwa!!! :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia102
dziewczyny jestem juz 4dni po ostatniej tabletce z opakowania a okresu nima co sie dzieje?po ilu dniach dostalyście okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia56789
Ja biore Milvane od 2 miesiecy... Nie mam żadnych skutków ubocznych, libido mi nie spadło, nie przytyłam, nie mam depresji ani wahań nastrojów, dla mnie te tabletki są świetne. :) wcześniej brałam Navoynette (jakoś tak) i czułam się po nich strasznie, następnie brałam Yaz po nich wypadły mi masakrycznie włosy (więcej niż przez całe moje życie) i to tylko przy pierwszym opakowaniu mi tyle wypadło a miałam strasznie gęste włosy ( teraz mam z trzy razy rzadsze jak nie więcej). Nie polecam tych tabletek nikomu.... od razu z Yaz przeszłam na Milvane, tylko że Yaz bierze się przez 28 dni więc przerwa 7 dniowa nie była konieczna :) Jak najbardziej polecam Milvane dla mnie są najlepszymi tabletkami jak narazie, no ale to dopiero moje początki więc jeszcze może się coś zmienić. Jednak mam nadzieję że nic się nie stanie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkgggggggttttttt
jakby ktos mial do sprzedania milvane to w kazdej chwili kupie:) gosiak24z@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milvanka
Hey, biore aktualnie Qlaire, jednak mój spadek libido prosi się o zmianę tabletek, ginekolog przepisał Mi Milvane, powiedzcie mi tylko, czy podczas tej 7 dniowe przerwy ochrona antykoncepcyjna też jest zachowana czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivana
Od trzech lat biorę Milvane. Pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania wzięłam w piątek. W czwartek zaczęłam plamić trochę mnie to zaniepokoiło i okazało się że nie wzięłam jednej tabletki z pierwszej fazy, ale nie wiem w który dzień zapomniałam. Wzięłam ostatnią tabletkę z I fazy i pierwszą z II (jednocześnie). Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Dziś jest niedziela ja cały czas przyjmuję kolejne tabletki, ale cały czas plamię. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Czy powinnam przyjmować kolejne tabketki do końca opakowania czy przerwać i po 7 dniach rozpocząć kolejne opakowanie? Wizytę u ginekologa mam dopiero 6 sierpnia dlatego Was prosze o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia-bb
hej mam zaczac brac milvane bo bralam wzesniej yasmin, bardzo fajny przez pierwsze miesiace , urosly mi piersi mialam ciagla ochote na seks super humor i wogole ale pozzniej bylo gorzej ochota spadala wachania nastoroju a teraz jakies zaniki miesiaczki albo dziwne plamienia podczas brania tabletek, gin. przepisala wlasnie milvane ,wiem ze kazdy odbiera wszystko inaczej ale badzo martwie sie o cere i mdlosci ktore tak czesto dokuczaja , przynajmniej bardzo duzo jest wpisow ze samopoczuje beznadziejne i mdlosci , jak to u was wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×