Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mam cykl owulacyjny

Polecane posty

Gość gość

Czy mam owulacje? Mam sluz plodny te kurze jajko i wydaje mi się ze dzisiaj zaczyna się owulacja ale ZAWSZE bolał mnie jajnik a teraz nic. Czy nadal mam owulacje? Dodam że zawsze czułam jajnik przed branie tabsow a teraz od 4 miesięcy go nie czuje i się obawiam ze man cykle bezowulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzucilam anty 4 miesiące temu i staramy się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm po anty wszystko może się pozmieniac po samym sluzie ciężko rozpoznać ze to akurat dziś czy na pewno jest owulacja. Raczej z powodu braku bólu jajnika nie da się wyrokowac braku owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie wiadomo czy mam owulacje czy nie ale już 4 miesiące się staramy i nic więc to może świadczyć ze nie mam owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to świadczyć o tym, że jej nie masz, jak i o tym, że ją masz... wiesz to takie trochę wróżenie z fusów. Jeśli Twój cykl jest krótszy niż 25 dni, a dłuższy niż 36 dni lub nieregularny, to są powody do obaw. Poprostu w następnym cyklu kup testy owulacyjne i je wykonaj. Zdrowa para ( kobieta idealne wyniki i mąż) może starać się o dziecko nawet 1 rok, po tym czasie można dopiero stwierdzić, że coś jest nie tak i zgłosić się na badania. A jeśli cię to nurtuj***ardzo, to w nastepnym cyklu można zrobić monitoring cyklu u ginekologa lub też po przypuszczalnej przez ciebie owulacji zrobić poziom progesteronu. Będą normy na wyniku i sprawdzisz, czy owulacja była, czy nie. Albo zacznij obserwować swój organizm od 1 dnia krwawienia... temperatura plus śluz i objawy pracy jajników... będziesz miała co porównać po kilku cyklach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
ja zaszłam w ciążę w cyklu kiedy nie kuło na owulację ;) zawsze czuję, a ten cykl nie czułam i zaszłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O naprawdę? To daje mi jakąś nadzieje dzięki. Ja juz 4 miesiące się staram bezskuteczne. Chce kupić zestaw sroki do picia tylko nie wiem od kiedy go zacząć brać. Chodzi o to że przed branie tabletek anty zawsze mnie kuło i bolały piersi w miesiacu i miałam sluz a teraz nie mam nic kompletnie nic czuje się jak suche drzewo uśpione dokąd rzucilam tabletki. Może organizm potrzebuje czasu żeby się obudzić ale ile mam czekać mam już 34 lata i chciałabym mieć pierwsze dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak robić pomiary temp i sprawdzać to czy mam owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No po prostu super teraz mi powiedział ze chce mieć dziecko najwcześniej za rok i co ja mam teraz zrobić? Nie mogę zajsc w ciaze a on chce czekac przynajmniej rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz potwierdzić jakoś swoje interpretacje to kup sobie mikroskop owulacyjny. Z własnego doświadczenia polecam Afrodytę. Bardzo dobra jest też metoda objawowo-termiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprawdopodobniej tak OBJAW DNI PŁODNYCH to chociaż jedna cecha estrogenna czy jajo kurze przezroczystość odczucie mokro wilgotno naoliwienie sromu śliskość . Aby to potwierdzić zbadaj szyjkę macicy PŁODNOŚĆ to podniesiona rozwarta miękka. Dodatkowe wskaźniki Pamiętaj nie muszą pojawić się w każdym cyklu .Cykle bezowulacyjne maja najczęściej cechy niepłodne śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie pozwolę się zapytać o coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staramy się z mężem o dziecko od sierpnia narazie bezowocnie w tym miesiącu zakupiłam testy owulacyjne cykle mam zazwyczaj 31 dni, zaczęłam testować od 7 dnia cyklu.praktycznie od tego dnia druga kreseczka jest blada ale jest,według instrukcji to test negatywny.jak działają te testy im bliżej owulacji tym ciemniejsza czy jak? Z góry dzięki za "MADRE " odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zamiast testów paskowych kup sobie tester na ślinę? Moim zdaniem jest bardziej wiarygodny, bo nie ma odczynników chemicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie polecić jakiś konkretny model tego testera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Afrodytę. Mam ją od roku i ani razu się nie zawiodłam. Na początku traktowałam ją jako gadzet, ale szybko się przekonałam, że naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niby śluz płodne był, kucie jajnika też a okazało się ze sa cykle bezowulacyjne bo mam pcos. Teraz jestem na stymulacji i monitoringu. Starasz się krótko ale też z wiekiem coraz ciężej. Przekonaj partnera ze nie ma na co czekać i pójdź do dobrego lekarza. Zleci Ci badania hormonów najpierw i sprawdzi czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×