Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy moge byc w ciazy choc test jest negatywny,a mam wszyskie objawy?

Polecane posty

Gość gość

Witam mam pytanie czy moge byc w ciazy choc robilam kilka testow a one sa negatyne.Od 24kwietnia od ostatniego dnia okresu starajac sie o dzidziusia,tydzien pozniej robilam test ktory nic nie pokazalam i tak do dzis rana,robilam test wierzac ze ukaza sie dwie wymarzone kreseczki,a one jak zaczarowane sie nie pokazaly,dodam tylko zr bola mnie piersi mam mldlosci ,a wizyta u ginekologa na koniecaja.Pomocy ratunku!!!moze to j fikduje i sobie w mowilam bo tak bardzo pragne ponownie zostac mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monitorujesz swoj cykl metoda termiczna i sluzowa i okreslasz dni plodne? Po zaplodnieniu temperetura podwyzszona przy owulacji nie spada. Jaka masz temp. mierzona rano jeszcze w lozku? Najlepiej uzywac dokladniejszego termometru owulacyjnego. Test potrzebuje okreslonego poziomu hormonow a te narastaja w roznym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy masz dostac okres? Piszesz tak ze nie wiadomo, czy ostatni okres mialas 24 kwietnia, czu ze on 24 sie starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie rozumiem, kiedy ten okres powinnaś dostać :) zrób test z krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrozumiałam ze 24 kwietnia był ostatni dzień okresu i wtedy zaczęłaś się starać. Po tygodniu zrobiłaś test ale to nawet owulacji jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam ze Okres byl 18 kwietnia,a konczyl sie 24i od tego dnia zaczelismy robic to z mezem do konca.A testy jak zaklete nic nie pokazuja jak zaczarowane,z tego co wyliczalam dzisiaj sa te dni owolacyjne.Normalnie chyba fiksuje i sobie w mowilam bo baaaaardzo mi zalezy i pragniemy z mezem tego malenstwa.Pozdrowionka i prosze o rady co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dopiero masz dni plodne, a ty juz bys chciala byc w ciazy? Kochaj sie teraz z mezem co 2 dni i pod koniec maja zrobisz test w dniu spodziewanej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim to Ty się lepiej nie rozmnazaj bo chyba uposledzone jesteś !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uposledzony/na jestes ty,jak masz jakies ale to po ch..czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak zaszłaś w ciążę z pierwszym dzieckiem? Przecież to logiczne że jeszcze w ciąży nie jesteś. A test ciążowy robi sie najwcześniej w dniu spodziewane miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nie wiem ile możesz mieć lat, bo to co piszesz jest tak nielogiczne, że naprawdę trudno mi uwierzyć, że pisze to dorosła kobieta mająca już dziecko. Może właśnie teraz doszło do zapłodnienia, ale na pewno na test ciążowy i na objawy związane z ciążą jest stanowczo za wcześnie. zapłodniona komórka nie zdążyła się nawet zagnieździć, bo ten proces też trwa kilka dni przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×