Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frytka2

Czy mogę być w ciąży, jeśli...

Polecane posty

Gość Frytka2

Witam, zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Maxim 17 czerwca, uprawiałam seks z wtedy jeszcze narzeczonym pierwszy raz bez dodatkowego zabezpieczenia równo tydzień później. Zaczęłam drugi listek tabletek bez przerwy, ponieważ niedawno był nasz ślub i nie chciałam mieć w tym dniu krwawienia. 8 lipca na panieńskim było trochę za dużo alkoholu i się zatrułam, cały dzień wymiotowałam i miałam biegunkę. Tabletkę anty przyjęłam o 22, wymiotować zaczęłam chyba koło 3 godziny w nocy. 9 lipa koło 19 uprawialiśmy seks czy jest możliwe, że doszło do zapłodnienia? Od poniedziałku 17 lipca boli mnie podbrzusze jak na okres, nic nie ustępuje, mam obrzmiałe i bolące piersi, bardziej niż przy okresie, widoczne żyły na nich. W ostatnich paru dniach zaobserwowałam zmęczenie, pomimo, że nic takiego nie robiłam. Test zrobiłam wczoraj, 23 lipca, czyli 14 dni po tamtej sytuacji, wyszedł negatywny. To może być ciążą, czy organizm nie przyzwyczaił się to tabletek ? Dziękuję z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blablabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsumpcja piz.y bez dodatków róznie sie kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
W przypadku zwymiotowania tabletki powinniście przez 7 kolejnych dni używać prezerwatywy.Ale jeśli test 14 dni po wyszedł negatywny,to prawdopodobnie w ciąży nie jesteś.Dla pewności powtórz go jeszcze 21 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka2
to już siedemnasty dzień po tej sytuacji, brzuch dalej boli, może nawet mocniej, piersi też bez zmian bolą. W piątek zrobię znowu test, za dwa dni kończę drugi listek tabletek, zobaczymy czy dostanę miesiączkę. Dziękuję za dpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak, powtórz test 21 dni po.I jeszcze coś.Przy pigułkach możesz podejrzewać ciążę jeśli krwawienie nie wystąpi dwa razy z rzędu.Lub jeśli nie wystąpi po zakończeniu 2 połączonych opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×