Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revivalz

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Witam. Jestem w 19 dniu cyklu, do kolejnej miesiączki 13 dni. Tydzień temu uprawiałam z chłopakiem seks oralny. Możliwe, że wydzielił mu się preejakulat. W trakcie tego całowaliśmy się i on naślinił palce i włożył mi je do pochwy. Do żadnego chociażby nawet otarcia narządów nie doszło, staraliśmy się uważać, nie wiedziałam wtedy o czymś takim jak preejakulat. Byłam wtedy w trakcie dni płodnych. Dokładnie w połowie cyklu (16 dnia, 2 dni po pieszczotach) zauważyłam u siebie jednorazowe "plamienie"? Po podtarciu się na papierze były nitki czerwonej krwi. Boję się, że było to plamienie implantacyjne. Czy plemniki z preejakulatu mogły przenieść się z moich ust do jego a potem po poślinieniu do mojej pochwy? Strasznie się boję. Czy mogę być w ciąży? Plemniki mogłyby to przeżyć? Niestety był to pierwszy raz takich pieszczot, jestem młoda i głupia :/... Bardzo się stresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest wykluczone, że jesteś w ciąży. Czy Twoje wyliczenia pojawiania się miesiączki opierasz w oparciu o daty kalendarza, czy też znasz metody ustalania owulacji w oparciu o metodę objawowo-termiczną. Twoje krwawienie może być objawem pojawienia się owulacji. Ja miewam czasami takie objawy, ale wówczas mam bóle w podbrzuszu, po za tym śluz w pochwie ma konsystencje rozciągliwego białka kurzego i podnosi się temperatura. Plamienie implantacyjne może pojawić się raczej go zarodek dziecka zagnieździ się w macicy. Poczytaj w Internecie jak przebiega wędrówka zapłodnionego jaja z jajowodów do macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to niemożliwe :) Także spokojnie. Musiałoby dojsc do stosunku, albo musiałby conajmniej wlozyć Ci palce ze spermą do środka żeby była jakas szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o sam preejakuat to jest jakaś znikoma szansa, ze w trakcie STOSUNKU dojdzie do zaplodnienia. Ale tu chodzi glownie o stosunek przeywany kiedy partner konczy na brzuchu kobiety, wtedy tuz przed wytryskiem jest wiecej plemnikow w preejakuacie. Natomiast jeśli nawet zakładamy, ze lekko byście się otarli narzadami,ale nie doszło do penetracji to nie ma żadnych szans tak w praktyce. Jeśli to wygladało jak opisujesz to jestem pewna, ze nie jestes w ciazy, ale dla wlasnego spokoju zrob test bo pewnie i tak bedziesz o tym rozmyslac, a sie uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poucz się nauki o zapłodnieniu człowieka,a potem otwieraj ci/pę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy 20 dni na wykonanie testu z moczu to za wczesnie na hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy laboratoryjne hCG są w pełni wiarygodne, gdy są wykonane po 10 dniach od daty spodziewanej miesiączki. Producenci testów paskowych zwykle podają, że już po 10 dniach od zapłodnienia wynik testów powinien być wiarygodny. Przy czym należy pamiętać, że zapłodnienie może nastąpić później niż data współżycia. Plemnik może przeżyć w drogach rodnych kobiety nawet 5 dni (a niektórzy eksperci twierdzą, że nawet 7). Lepiej jest więc moment zapłodnienia szacować od dnia owulacji, kiedy to komórka jajowa jest rzeczywiście gotowa do zapłodnienia. Bezpiecznie będzie wykonywać domowy test ciążowy w terminie, w którym zgodnie z rytmem cyklu powinna wystąpić miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×