Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaktusiklok

Czy mogę być w ciąży

Polecane posty

Gość kaktusiklok

Cześć kochane, mam pytanie o to jakie jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży. Chodzi o to, że kochałam się bez prezerwatywy z moim chłopakiem w poprzedni czwartek. Okres powinien mi przypaść mniej wiecej 3 dni po tym jak się kochaliśmy. Najlepiej podobno zrobić test w czasie planowanego okresu, zrobiłam test dzisiaj (czwartek ) czyli 8 dni po stosunku. Wyszedł negatywny. Ale okresu nadal nie mam. Czy test wyklucza ciążę z poprzednich stosunków przed czwartkiem sprzed tygodnia ? I czy to możliwe żeby test nie dał poprawnej odpowiedzi skoro zrobiłam go w dniach miesiączki której nie dostałam. Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie dało się łaskawie gumy użyć? teraz będziesz pytać obcych ludzi tutaj czy nie zaciążyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktuuus
właściwie to nam pękła, ale napisałam że bez bo to na to samo wychodzi w sumie. zawsze z gumką było. Dlatego teraz panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
"Termin planowanej miesiączki" nic nie znaczy, dopóki nie wiesz-a bez obserwowania tego nie wiesz!-czy miałaś już owulację (dni płodne) w danym cyklu.Miesiączka zawsze występuje 10-18 dni po owulacji.A owulacja mogła Ci się przesunąć, o czym może świadczyć właśnie brak miesiączki.Jednakże opóźnienie miesiączki do 7 dni nie świadczy o ciąży.Test ciążowy dlatego nalepiej wykonać co najmniej 7 dni po spodziewanym terminie miesiączki-lub 14 dni po ostatnim stosunku.Moja rada: zacznij obserwować swój cykl! Choćby przy użyciu mikroskopu na ślinę.Od 4 dnia po owulacji aż do miesiączki ciąży na pewno nie będzie.W przypadku uszkodzenia prezerwatywy, jeśli nie wiesz (a nie wiesz!) kiedy była owulacja, powinnaś była zażyć pigułkę po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej wiedzy w piz.y niż w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh...mogło dojść do zapłodnienia bo nie wiadomo czy podczas feralnego stosunku miałaś dni płodne czy nie. zacznij je sobie wyznaczać. dzięki temu będziesz wiedziała w które dni istnieje ryzyko ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×