Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 17 lat, 3 tygodnie temu uprawiałam seks z chłopakiem, jeden dzień po zakończeniu dni płodnych. Wszystko było w porządku, prezerwatywa nie pękła, bardzo tego pilnujemy. Tydzień temu miałam dostać okres i nadal nie mam. Zaczynam się denerwować czy to objawy zbliżającej się miesiączki czy ciąży. Nie wiem co mam robić, boje się ze test wyjdzie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test, wtedy bedziesz miala pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ty wiesz jaki prezent został w ci/pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie wiem jak wyznaczasz dni płodne, jeśli z kalendarzyka to się nie liczy.Zacznij obserwować objawy płodności, np.mikroskopem na ślinę.Szansa na ciążę w opisywanym przypadku jest minimalna, stawiam na opóźnienie owulacji, spowodowane stresem.Miesiączka zawsze występuje 10-20 dni po owulacji.Ponieważ jednak sądzisz, że miesiączka spóźnia się już tydzień, możesz wykonać test.Myślę że wynik będzie negatywny.Gdyby miesiączka nadal się nie pojawiała, zrób test 21 dni po stosunku.Jest w 100% wiarygodny.Rozumiem, że się boisz, ale negatywny wynik Cię uspokoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie...a jak wyznaczasz sobie fazy cyklu? Swoją drogą skoro prezerwatywa to dla was za mało to może pomyśl o zmianie antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×