Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2017

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość gość2017

Witam. Chciałabym przyłączyć się do pytania. Ostatni okres miałam 25 sierpnia, powinnam dostać 24 września, ale do tej pory się nie pojawił (spóźnia się 10 dni). Robiłam sobie test ciążowy 29 września (5 dni po terminie) i wczoraj 3 października (9 dni). Oba wyszły negatywnie. Poszłam również do ginekologa, zbadał mnie i dodatkowo zrobił usg i wykrył torbiele na jajniku. Stwierdził, że z tego powodu spóźnia mi się okres. Czy jest możliwe, że się pomylił? Wiem, że panikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd my to mamy wiedzieć? idź na beta hcg to może uwierzysz skoro testom nie wierzysz i lekarzowi też nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy negatywne, czyli ciąży brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się bzykałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej to mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . Spoznia mi sie okres 4 dni z partner zabezpiecza sie prezerwatywa i do tego nie dochodzi we mnie. Robilam testy codziennie rano po jednym wychodza negatywne . Moj partner twierdzi ze nie mam powodu do zmartwien a ja sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 113
dodam jeszcze ze mam nadżerkę i stosowałam tabletki do pochwowe na zapalenie pochwy . Czy to tez moze opznic miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
4 dni to jeszcze żadne opóźnienie.Ciążę można zacząć podejrzewać, kiedy miesiączka opóźnia się o co najmniej 7 dni.I tak, stany zapalne, choroby w trakcie cyklu, mogą opóźnić miesiączkę, tak samo jak stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 113
Tylko raczej ciąża odpada bo 9 wrzesnia z nim uprawialam sex zabezpeiczamy sie to na pewno test juz by wykazal ciaze do tej pory. Potem sie kochalismy 24 wrzesnia ale wtedy juz mialam dni nie plodne tez sie zabezpieczalismy . Ale stres jest przez to bo zawsze regularna mialam miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm a może miałaś cykl bezowulacyjny i stąd opóźnienie miesiączki? wyznaczasz sobie fazy cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 113
no nie wiem mozliwe nigdy sobie nie wyznaczalam bo zawsze mialam regularnie , no nic musze tylko czekac az przyjdzie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak dostałaś okres? Swoją drogą warto wyznaczać fazy cyklu. dzięki temu szybciej będziesz mogła wychwycić różne anomalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×