Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaaaaa

czy mogę wierzyc testowi?

Polecane posty

Gość majkaaaaaaa

czy test zrobiony miesiąc po stosunku daje wynik wiarygodny? wyszło mi że nie jestem w ciąży....ale nie znam sie na testach...to był bobo test. Nadmienie, że dostałam okres, ale był skąpy i krótki, a ja zawsze miałam obfite i dlatego zrobiłam test. Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem testy sa wiarygodne, ale jesli masz np. problemy hormonalne (wysoka prolaktyna) test moze wysc dodatni raczej nigdy na odwrot. zrob jeszcze jeden test. a najlepiej pojsc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaa
zrobiłam 3 testy w sumie, jeden 2 tygodnie po stosunku, drugi trzy tygodnie po, a trzeci miesiac po, kazdy dał wynik negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......odpowiedz...
na 100% nie jestes mialam podobny problem @ spoznilala sie i zrobilam tes wynik neg po 7 dniach spoznienia przyszla @ ale bardzo skapa trwala zaledwie 2 dni i po tygodniu znow zrobilam test wyszedl neg a teraz mialam po tym wszystkim normalna @ jezeli wyszlo Ci negatywnie po miesiacu to 100% nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaaaa
kurna dzieki za wsparcie, zerwalam z chlopakiem i sama nie chciałabym wychowywac dziecka, tym bardziej ze przypominaloby mi o tym skurwielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktyna ne ma nic do testu - raczej tylko nadczynność tarczycy, wtedy obserwuje się produkcję hormonu hCG wykrywanego przez test. drugim wyjątkiem jest nowotwór.W podanych sytuacjach testy mogą wyjść dfałszywie pozytywne. W miesiąc po stosunku test z moczu jest wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
dziekuje Wam bardzo, teraz bardzo bola mnie piersi, no ale jestem na tydzie ń przed okresem, to pewnie dlatego.....ale wiecie, głupia wyobraźnia działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
czy mógłby sie ktos jeszcze wypowiedzieć? byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slana 29
Wydaje mi sie że najlepszy test to quick vue. Ale najpewniejsze jest zbadanie BHCG. Chociaż wydaje mi sie mało prawdopodobne żebyś była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bylo tak
zawsze mialm okres regularnie wypadal mi na koniec miesiaca. Wiec 30 sierpnia mialam okres pozniej dostalam znow 15 wrzesnia nie wiem czemu (czyli po 15 dniach) podobnie jak ty zawsze maialm obfite miesiaczki a ta jakas inna byla trwala 3-4 dni i malutkie krwawienie. Czekalam na okres ktory powinnam dostac 30 wrzesnia ale nie przyszedl wiec kupilam i zrobilam sobie test (test kupilam najtanszy i najgorszy jaki moze byc). Odczekalam dwie minuty i nic negatywny wynik wiec wyrzucilam go do kosza pozniej na ulotce przeczytalam ze 5 minut trzeba czekac wyjalam go z kosza i patrze dwie kreski nie moglam w to uwierzyc. Wiec zrobilam dodatkowo jeszcze 3 testy wiec w sumie 4 wyszly pozytywnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
ja robiłam 3 testy wszystkie wyszły negatywnie...oststni zrobiłam miesiąc po stosunku, wszystkie testy to były quick viev z bobaskiem na opakowaniu. Sama sobie tłumacze, że przecież miesiąc po stosunku juz by wyszedł wynik wiarygodny, ale jestem podłamana, rozstałam się z chłopakiem i nie mogę być mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> u mnie zawsze uyło tak15 września miałaś plamienie owulacyjne, a nie okres.Test zrobiony miesiąc po stosunku JEST wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaa
dzieki, ale się boję, dzis rano miałam młości, ale to pewnie z przeziebienia, zbliza sie okres wiec bolą mnie piersi...ale wiecie jak psychika działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
wiesz, jak sie naczytałam kafe to teraz sie boję, tym bardziej, ze moj byly facet okazal sie bagienną świnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad888888
raczej na pewno nie jesteś w ciąży ale jeśli tak Cię to martwi wciaż to wybierz się do lekarza(może potwierdzić ciążę średnio w 4-5 tygodniu) ja mam za to inny problem, może powinnam założyć nowy temat ale co tam. Otóż: można odróżnić jakoś plamienie ciążowe od miesiączki? 3 tygodnie minęły od potencjalnego zapł., robiłam dwa testy, na jednym(Pre-test) nic nie wyszło a na drugim(seratec direct) jedna kreska, a druga bardzo blada, ledwo widoczna. Nastepnego dnia po drugim tescie dostalam okres, a teraz myślę czy to nie plamienie ciążowe, zwłaszcza że gdzieś tu ktoś napisał że plamienie w czasie kiedy ma być okres często występuje jeśli doszło do zapłodnienia. Krwawienie mam od środy cały czas. Możliwe że to plamienie ciążowe? Kiedy mogę zrobić kolejny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaaaa84
czesc dziewczyny! mam powazny problem! w sumie jak kazda z nas. od mojego stosunku minal juz tydzien i nie wiem czy jezeli zrobie teraz test czy nie bedzie za wczesnie ???? bo jezeli wyjdzie mi teraz ze jest negatywny, a pozniej okarze sie ze jednak jestem w ciąży to normalnie chyba sie zalame :(((((( bo sama nie dam rady wychowac dziecka a juz widze mine mojego faceta jak mu powiem ze zostanie tatusiem, jastem w takiej desperacju ze juz nawet myslalam o tabletkach poronnych wiem ze sobie teraz pomysliie ze jestm glupia, o czym ja myslalam i wogole, ale nie znacie mojej sytuacji wiec mnie nie oceniajcie negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaaaa84
hej to znowu ja mam jeszcze pytanie co do zrobienia testu. bo test powinno sie przeprowadzic w dniu spodziewanej miesiaczki co nie, a ja mam taki problem ze mam niereguralna miesiaczkie raz co 28 raz co 45 dni i wtedy co................:( kiedy mam go zrobic? a juz nie moge dluzej czekac bo oszaleje :( :( :( a tak wogole tak 3 dni po stosunku caly czas krwawie( dodam ze to byl moj pierwszy raz) nie wiele ale.................... ?????????????????? i nie wiem czy to jest normalne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey , ciężko na prawde Ja mam oststnio cykl co 24 25 dni Z chlopakiem uprswialam sex m c temu Okres mialam normalnie terminowo On mial prezerwatywe Wyniki testu negatywne Mam jedynie mlodosc Boje sie ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przy nieregularnych miesiączkach BARDZO dobrze jest obserwować swój cykl-i zrobić test po około 2 tygodniach od dni płodnych.Jeżeli ktoś nie umie tego robić, może poczekać aż minie najdłuższa dotychczasowa długość cyklu (tak radzono kiedyś).Ja jednak zawsze radzę odczekać co najmniej 14 dni OD OSTATNIEGO STOSUNKU.Test wykonany 21 dni po powinien już być wiarygodny prawie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×