Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tunia99

Czy możliwa ciąża?

Polecane posty

Gość Tunia99

Cześć wszystkim! :) Ostatnio dość często kochałam się ze swoim facetem, bez zabezpieczenia ale za każdym razem wychodził przed czasem (wiem, że to żadne zabezpieczenie) - miesiączkę powinnam dostać 21 września, ale do dzisiaj jej nie mam.. Robiłam test ciazowy 20 września w przeddzień planowanej miesiączki lecz wyszedł negatywnie - według kalendarzyka uprawialismy seks tylko wtedy, gdy ryzyko ciąży było niskie i dwa razy średnie w tym te dwa razy były 16 dni temu, więc test chyba by coś wykazał dodam jeszcze, że czasami zdarza mi się kilka dni nieregularnosci do tego w tym miesiącu miałam swad pochwy i dużo białej, serowatej wydzieliny... Co to może być i czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytaj nas, tylko idz do ginekologa. Ludzie! Bzykacie sie bez zabezpieczenia i potem sie martwicie, czy ciaza czy nie. Kafeterianki nie sa lekarzami i kto inny jak nie ginekolog sprawdzi czy doszlo do zaplodnienia czy tez nie. Troche odpowiedzialnosci ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunia99
Nie martwię się czy będę w ciąży czy nie, bo jak dla mnie to nie koniec świata :) Chciałabym tylko zapytać czy istnieje takie prawdopodobieństwo, nie przebywam w tej chwili w Polsce i nie mam takiej możliwości na szybkie sprawdzenie czy jestem czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
KALENDARZYK NIE JEST FORMĄ ANTYKONCEPCJI, nawet naturalnej! Serowata wydzielina w połączeniu ze świądem wskazuje na infekcję grzybiczą pochwy.A ponieważ a)kochałaś się bez zabezpieczenia w dniach, o ktorych nie wiadomo na pewno, czy były płodne, czy nie-i b) infekcja mogła zamaskować normalne objawy płodności-14 dni po ostatnim stosunku zrób test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z przedmówczynią. A jeśli już chcesz polegać na dniach płodnych i niepłodnych to nie korzystaj z kalendarzyka. Jest nieskuteczny. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie metoda objawowo-termiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale jeśli chodzi o takie metody jestem zielona. Że tak się zapytam...są dostępne jakieś środki pomocnicze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×