Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mozliwa ciaza po zsuniecii sie prezerwatywy

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam juz swoje lata a boje sie jak dziecko. Kilka mies temu odstawilam tabletki. Teraz uzywamy z mezem prezerwatywy. Ostatnio jednak stalo sie cos niespodziewanego. Kochalam sie z mezem a po stosunku zauwazylismy ze prezerwatywa sie zsunela i zostala w srodku. Wydostalam ja dopiero dnia nastepnego. Nie bylo wytrysku we mnie maz skonczyl na zewnatrz. Okres zaczal mi sie 11 dni wczesniej ciezko mi okreslic czy byly dni plodne czy nie bo po odstawieniu tabletek wiadomo jak to jest. Teraz bardzo sie boje. Na test za wczesnie,mam shizy ze boli mnie podbrzusze. Calu czas jakbu mnie cos kluje w srodku ale juz sama niewiem czy tak jest czy mi sie tylko wydaje . Czy mozliwosc ciazy...??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech....a jaki procent??? Z testem chcialam poczekac do dnia miesiaczki ale chyba nie wytrzymam. Czy jesli teraz po 12 dniach od stosunku test bedzie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany a jak to ktokolwiek ma wyliczyć gdy tu same niewiadome? na test zbyt wcześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w JAKI SPOSÓB TO SIĘ STAŁO?Guma została a wytrysk na zewnątrz.O tym pisze mążatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak glupia sytuacja. Guma zostala w srodku i nie bylo w srodku wytrysku. Jiz sobie powiedzialam ze jak dostane to od razu wracam do tabletek. Beznadziejna sprawa.czyli na test za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prącie opadło stad spadła guma.Jak mógł być wytrysk na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie dostałaś skurczu pochwy ,w ten sposób zciagnełaś prezerwatywę z prącia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli prezerwatywa została w środku, to owszem istnieje możliwość ciąży.Jednakże, jeśli sądzicie, że nie było wytrysku, to jest ona niewielka.Test ciążowy wykonaj co najmniej 14-a jeszcze lepiej 21 dni po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężatka i takie ma problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×