Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy możliwa ciąża przy tabletkach antykoncepcyjnych?

Polecane posty

Gość gość

Witam, biore tabletki już od ponad roku, nigdy o nich nie zapominam, wiadomo że powinno się je przyjmować o stałej godzinie, jednak czasami brałam je po 2-5 godzinach niż zwykle. Od dwóch miesięcy mam bardzo skąpe krwawienia z odstawienia, jakby plamienia, kilka kropelka dosłownie. Do tego mam mdłości, ciągła ochota na słodkie, zgagi i ból od pępka w dół, więc wszystko jak w mojej pierwszej ciąży. Mam już umówioną wizytę u ginekologa ale nadal jednak się zastanawiam czy w takiej sytuacji ciąża jest możliwa? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie okazało się ze jestem w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup test i zrób. To raptem kilka zł a będziesz miała pewność. Moja kokezanka zaszła w ciążę stosując plasty antykoncepcyjne. Miała właśnie plemienia przez jakiś czas, o ciąży dowiedziała się w 11 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nawet jeśli występuje te krwawienie, co prawda bardzo skąpe to ciąża jest możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego mam bóle jajników. Na początku myślałam że może znowu torbiel, bo zawsze miałam z tym problem nie biorąc tabletek jednak gdy je biore torbiel już wracać nie powinna. Sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×