Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy możliwe, że mogło dojść do zapłodnienia?

Polecane posty

Gość gość

Witam, W piątek, sobotę i niedzielę uprawialiśmy seks z moim chłopakiem pierwszy raz, na początku włożył członka bez prezerwatywy, ale tylko kawałek, nawet nie do połowy, potem od razu zakładał prezerwatywę, ani razu nie doszło do wytrysku we mnie. Martwi mnie tylko czy nawet jeśli nie włożył do połowy, czy nie mogło dojść do zapłodnienia przez śluz wydzielający się z penisa, ponieważ czytałam, że mogą znajdować się w nim plemniki. Nie jestem w stanie obliczyć, czy były to dni płodne, ponieważ mam bardzo nieregularny cykl miesiączkowy, ze względu na to też poszłam do ginekologa i zostały mi przepisane tabletki z progesteronem aby wywołać okres i zrobić badania hormonalne. Jeśli od jutra zacznę brać tabletki i w ciągu trzech dni dostanę miesiączkę, tzn, że nie jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titio1
Dobrze, że pytasz. Chętnie odpowiem. Tak. Ale dużo zależy od długości członka(penisa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja współżyłam bez zabezpieczenia, penetracja płytka, wytrysk na zewnątrz. Trzy dni przed owul. Mogłam zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito1
Nie. Dla pewności zjedz brzoskwinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomocy, niech ktoś się wypowie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem waszego podejścia. Seks bez zabezpieczenia a potem pytania czy to może ciąża. Skoro nie chcesz ciąży to odpuść sobie takie zabawy to potem nie będzie strachu. Wątpię abyś zaszła w ciążę ale to nie jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
O Jezu.DNI PŁODNYCH SIĘ NIE OBLICZA!Ile razy trzeba będzie Wam to jeszcze powtórzyć? Ani przy regularnych cyklach (te z różnicami do 7 dni są regularne!Nieważne, czy mają 21-28 dni, czy 30-37 dni, czy 40-47-są regularne!) -ani przy nieregularnych! Natomiast prawie KAŻDA kobieta może ZAOBSERWOWAĆ kiedy jest płodna-ja to robię z powodzeniem od 15 lat, chociaż mam cykle od 29 do 89 dni.Kup sobie np.mikroskop ze śliny to będziesz wiedziała, czy danego dnia możesz zajść, czy też nie.Wkładanie bez prezerwatywy nie jest najlepszym pomysłem, jeśli nie wiesz, czy był to Twój płodny dzień.Choć, jeśli do wytrysku było jeszcze daleko, szanse na ciążę są niewielkie.I tak.Jeśli będziesz brała leki na wywołanie okresu i po nich dostaniesz miesiączki-nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gość z 23:47: tak.Jeśli były to Twoje dni płodne ("trzy dni przed owulacją"-skąd to wiesz, obserwujesz się?) a partner kropelkował, to tak, mogłaś zajść.Pamiętaj, że najbardziej płodna jest kobieta od 3 dnia przed owulacją do trzeciego dnia po.Wtedy środowisko pochwy sprzyja przetrwaniu nawet niewielkiej ilości plemników.Nie wszyscy mężczyźni jednak wydzielają preejakulat przed właściwym wytryskiem.Dla pewności zrób test 14 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×