Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulka00

czy mozna uzyc globulki dopiero po stosunku?

Polecane posty

Slyszalam ze globulki mozna uzyc bezposrednio po stosunku i wtedy rowniez jest sie zabezpieczonym. CZy to prawda? Czy ktoras z dziewczyn tak robi? Prosze o odp! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak czasem robie jak mam płodne dni, ale używamy jeszcze prezerwatywy no i do tego często przerywany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliiiin
nie sądzę. to byłaby głupota wg mnie. w końcu po to wkladasz globulke, zeby unieruchomila plemniki i nie dala im dojsc do jajeczka. a jak facet w tobie wytrysnie, to momentalnie moze dojsc do zaplodnienia! i globulka nic nie da! a co z 10-15 minutami, ktore trzeba miec, zeby sie ona rozpuscila??? skad wy w ogole taka wiedze czerpiecie?!? no, ale to i tak juz lepsze niz plukanie pochwy po stosunku woda z sola czy wkladanie cytryny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tą wiedze przekazał ginekolog, wiec coś w tym musi być, ale powiedział, ze tak można robić wyłącznie używając prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliiiin
No, nie sadze, zeby skutkowalo po wytrysku bez prezerwatywy. ale z drugiej strony: po co te ceregiele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherinka
HMM....A ILE KOSZTUJA GLOBULKI??WYGODNIE JE SIE UZYWA??SLYSZALAM ZE SIE PIENIA I PIEKA,MOGA WYWOLAYWAC STANY ZAPALNE ITD,PRAWDA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzza
Mi sie wydaje ze nie można :) Plemniczki wslizguja sie do maciy juz w kilka sekund po wytrysku, a taka globulke stosuje sie pol godziny "przed" zeby zdazayla sie rozpuscic... Jezeli uzyjesz jej po stusunku i nim sie rozpusci to miliony plemniczkow beda juz w drodze do upragnionego jajeczka! Yuppi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoo
plemniczki do macicy???!!!! jezuuu czego ucza w tych szkolach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzza
A do czego moja droga? Najpierw do macicy skad potem pomykaja do jajowodów gdzie nastepuje zaplodnienie, nie? Z tym ze gdy beda juz w macicy to zadne tak globulki nic nie pomoga, hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKKKKKK
No właśnie...jak to jest...?bo słyszałam, że można po stosunku używac globulki...i też zabija w środku plemniki?co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho
plemniczki do maciczki w zapieczentowanej tajemnicy w dodatku nie wolno uzywac globuli "PO" , to prosta droga do zafundowania sobie potomka , to nie postinor uzywac zgodnie z ulotka, bo gdzies tu bylo nawet zeby podwojnie aplikowac, co za bzdura i do ustnie (dajcie spokoj, az sie goraco robi) 10 min minimum przed ulotke trzena czytac, rozumku uzywac, a nie kolezanek sluchac, niech one dzieci chowaja potem, a nie ty pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez jakies dwa lata -kiedy nie moglam stosowac pigułek-kochalismy sie z facetem tylko z prezerwatywa a czasem stos.przerywany jednak zawsze Po aplikowalam sobie krem i musze powiedziec ze nic sie nie stało a trwało to całe 2 lata.był to chyba krem Delfen czy cos takiego. moze to i ryzykowne ale nam sie udało.zreszta moje kolezanki tez \"dopadały\" ewentualnego plemnika kremem zanim dotarł w wiadome miejsce i mamusiami nie są.teraz biore harmonet i jestem poprostu wniebowzieta:) pozdrawiam i miłego dnia ps.wg mnie jesli juz chcesz uzuwac czegos po tzn.globulek lub kremu to lepszy jest krem ktory aplikuje si etakim czyms przypominajacym strzykawke,dostaje on sie dalej niz globulka i działa prawie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze chlopak niegdy nie mial wytrysku w srodku.dokonywalismy zniszczenia plemników ktore byly ewentualnie w płynie ejakulacyjnym :)małe świntuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze chlopak niegdy nie mial wytrysku w srodku.dokonywalismy zniszczenia plemników ktore byly ewentualnie w płynie ejakulacyjnym :)małe świntuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdgfd
ja czytałam że mozna zastosować globulke po stosunku jak naprzydklad prezerwatywa peknie...wtedy moze cos tam zadziala ale chyba to malo skuteczne tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcie tak dalej, ino nie podpowiedajcie tak innym, to ze wam sie tak udalo, to wasze szczescie ale inne moga miec pecha, i po co globule tak zaprojektowano zeby najpierw ja zaaplikowac a potem coitus, iwszelkie inne kombinacje zwiekszaja tylko ryzyo ciazy niechcianej po co to wam, jest ulotka , trzeba ja czytac i robic tak jak napisal producent wszystkie wpadki po dabletka czy globulka czy guka sa wlasnie wtedy gdy ktos nieczytal ulotki, po swojemu uzywal ktos tu pisal ze prezerwatywe tylko na sam wytrysk zaklada, niema gorszej bzdury przeciez, albo polecac przerywany bo przeciez nic sie nie stanie - a wlasnie ze moze sie stac i to wlasnie tobie albo pigolke co drugi dzien bo tez dziala, a potem sa legendy, ze znam taka co wpadla mimo ze tablety jadla, jadla ale jak???? a uzywajac globulki po stosunku mozna przyjac ze jest nieskuteczna bo blemnik moze juz byc w sluzie macicy i do jajeczka droga prosta, za pozno nie podpowiadajcie tak dziewczynom, to zla podpowiedz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzza jestes
pierdolnietym niedorozwojem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×