Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magducha 21

Czy można zajść w ciążę nie uprawiająć sexu??

Polecane posty

Gość magducha 21

cze wszystkim..mam problem...bo ostatnio razem z chlopakiem bylismy juz w pozycji misjonarskiej...ale ja bylam w ubraniu i on tez...czy jest możliwość zajscia w ciążę przez ubranie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariaciczka
co za pytanie, oczywiscie ze mozna, zrob szybciutko test. hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna a jak
nie sluchaj ich , bo robia wyglupy niepotrzebnie oczywiscie ze mozna, to sie zdarza, zwlaszcza dzis gdy moda na cnote i dziewictwo do slubu a wtrakcie pieszczet, wystarczy ze zwilgotnial mu penis a tobie wagina, wilgocie sie połączyly i wpadka gotowa, naukowo dowiedzione plemnik to nie pilka i nawet przez gumke zdazaja sie wpadki a co dopiero przez material, ktory wogole nie jest nie przepuszczalny dla wilgoci wiec jest duze prawdopodobienstwo ze wpadlas )jak bylas w plodnym czyasie rzeczy jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona
jestem żywym przykładem na to, że można w ten sposób zajść w ciążę; razem z moim chłopakiem ograniczaliśmy nasze pieszczoty tylko to przytulanek w ubraniach i pocałunków, a za 5 miesięcy zostaniemy rodzicami. sama w to nie wierzyłam nawet jak zrobiłam test ciążowy a mój chłopak tym bardziej nie chec uwierzyć, że to jego dziecko. bądźcie bardzo ostrożni bo ubranie to nie jest środek antykoncepcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestes smieszna-to jakim sposobem dostaly sie do ciebie plemniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieco zdziwiona
pytanie do zaciążonej: też się zastanawiam w jaki sposób te plemniki się do Ciebie dostały; bo przecież nie przez powietrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieco zdziwiona
pytanie do zaciążonej: też się zastanawiam w jaki sposób te plemniki się do Ciebie dostały; bo przecież nie przez powietrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieco zdziwiona
pytanie do zaciążonej: też się zastanawiam w jaki sposób plemniki dostały się do Ciebie; bo przecież nie przez powietrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku
ludzie, to byl sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku
ludzie, to byl sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemniki to dziady
Plemniki to niezłe dziady, wiecie... To są jakieś kurde felek supermeny chyba. Włażą przez gacie, gumki, czy tam jeszcze jakieś inne zapory. Co z nimi zrobić... tego nie wie chyba nikt... A więc Plemnikom mówię: Wy Dziady! Do licha z nimi. A co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona
plemniki są bardzo silne, bo one mają takie małe świderki i jak chłopak jest bardzo podniecony to te świderki zaczynają wiercić. wiercą, wiercą aż przewiercą wszystko. a potem tylko hops i ciąża gotowa. tak było w moim przypadku. tylko nie mówicie mi, że mój facet jest jakiś zmutowany. powtarzam: ubranie to nie jest środek antykoncepcyjny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo**
wreszczie rozsądny głos seks to nie zabawa, jest po to by miec dzieci a jak czlowiek oszukuje nature tymi zgubnymi truciznami anty to natura musi walczyc i wspomaga rozród plemniki są silniejsze dzis niz 15 lat temu jak nasi rodzice nas naturalnie planowali to fakt naukowo stwierdzony ze dłużej moga przetrwac i dalej sie przemieszczac bez zmęczenia inaczej ród ludzki by juz wymarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlekitnaLaguna
zaciążona a nie porobily ci dziur w ubraniu tym wierceniem?????? :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo**
tylko przestancie jak nie macie nic rozsądnego do powiedzenia tu sie pisze na serio a nie dla jaj wiec lepiej nie zabierajcie głosu jak nic nie wiecie o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny jestescie boskie. Myslalam ze jestem popaprana bojąc sie panicznie tego ze mimo iz sie nie kochamy a tylko uprawiamy petting albo ja go piescze moge zajsc w ciaze. Ja nazywam ich malymi potworkami ale dziady tez moga byc, zle sa i tyle. Wlasnie zroblam sobie przerwe w tabletkach i jak \"robimy sobie dobrze\" :)) to ja ciagle sie boje ze moge zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×