Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edytuj

czy mozna zajsc w ciaze podczas wspolzycia dzien po okresie

Polecane posty

Mam pewnien problem, poniewaz uprawiałam seks z chłopakiem i niestety ten nie zdąrzył. Wszystko zostało we mnie. Jednak wg kalendarzyka mam dni niepłodne, poniewaz było to dzien po okresie.... a dokładniej to na sam koniec okresu.- miałam jeszcze delikatne upławy (6 dzien okresu). Błagam pomózcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w ciąży, zamawiajcie ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak ktoś napisał, wszystko zależy od tego jakie długie masz cykle i kiedy wypada owulacja chyba znasz swój organizm na tyle by wiedzieć kiedy mniej więcej pojawia się taki przezroczysty ciągnący śluz, podobny do białka jaja kurzego...ten śluz zapowiada owulację i dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ale raczej nie powinno do 5-6 dni po okresie sa dni bezplodne potem zaczynaja sie dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test po 2 dniach???? Hmm :D Może jeszcze przed współżyciem wykaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można :O ja mam 3 lateniego synka... a wtedy wydawało mi się to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja mam krótkie cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze niektórych to bawi, ale chyba kazda w takiej sytuacji chciałaby wiedziec jak najszybciej.... kazdy jest madry puki go nie dotknie taka sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dwa tygodnie zrób test będziesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wypowiedzi wyżej to jak zwykle kobiety twierdzą że wpadły dzień przed albo dzień po albo jeszcze lepiej w okres tylko szkoda że nie pamiętają ile jeszcze razy wcześniej uprawiały seks w danym cyklu To tak jak te dziewczyny które twierdzą że wpadły chociaż zażywały tabletki tak skrupulatnie tylko może zapomniały że piły dziurawiec miały biegunkę wymioty albo brały antybiotyki ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test z krwi wykaże ciążę dopiero po zapłodnieniu i implementacji zarodka....na to potrzeba trochę więcej czasu niż 2 dni, zważywszy na to że nawet nie wiemy kiedy miała być owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj tam nie zdążył, chciał strzelić gola to strzelił i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak u ciebie, ale u mnie śluz płodny pojawia się około 10 dnia cyklu, czyli na 3 dni po miesiączce określenie że współżyło się po miesiączce jest mało precyzyjne, zwłaszcza że nie wiadomo ile dana osoba krwawi, jak długi ma cykl i kiedy u niej wypada owulacja i dni płodne jedna dziewczyna może mieć cykle 24 dniowe inna 30 dniowe, skoro owulacja przypada mniej więcej w połowie cyklu to wiadomo że u tych dziewczyn będzie kilkudniowa różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak współżyłam bez zabezpieczenia dzień przed okresem i na drugi dzień miałam okres to mogę zajść w ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie same, ze malo o tym wiem, ale to dlatego ze zawsze uwazalismy z chlopakiem i to byl pierwszy raz bez zabezpieczenia. Wiem ze test ciazowy najwczesniej za 2 tyg moge zrobic... miałam jeszcze resztke nadzieji ze da sie to jakos "wykryc" wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terminy seks i antykoncepcja powinny same się nasuwać skoro myślisz o seksie powinnaś też myśleć o antykoncepcji nie wiem o czym myślą dziewczynki które idą do łóżka z facetem uprawiać seks licząc że nic z tego nie będzie....a o antykoncepcji myślą zaraz po nie mogłaś 5 minut przed zdjęciem majtek pomyśleć o tym, w której fazie cyklu jesteś i czy masz przy sobie gumkę ? nie wiem co w tym takiego skomplikowanego ? prezerwatywę dostaniesz w każdej aptece, kiosku ruchu, stacji benzynowej, markecie....nawet niektórych osiedlowych sklepach spożywczych głupia dziewczynka wstydzi się kupić gumkę a z brzuchem nie będziesz się wstydzić chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do głupiego gościa wyżej pomyśl czasem kretynko że niektórym prezerwatywy pękają a tabletek brać nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz taka mądra dopóki sama nie wpadniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety młode dlaczego nie jesteście trwale zabezpieczone.Uprawiacie sex,a potem szukacie rad na forum.W tych czasach każda z was powinna być zabezpieczona ,gdyą nie wie kiedy straci głowę ,a otworzy c*pkę na przyjęcie ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za "miłe" słowa, ale mam 23 lata i jestem z partnerem juz 4 lata. Jak napisałam wczesniej to był pierwszy raz bez zabezpieczenia i jak kazdego mogło nas czasami "poniesc". A gumki kupuje juz kilka lat sama, bo róznie to bywa z chłopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne baby pomyślcie czasem że ktoś ma np zakrzepice i nie może hormonów przyjmować a prezerwatywy zdarza się że pękają i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co wrzucają do jednego worka takie co wpadły bo jechały bez niczego i takie które antykoncepcja zawiodła są puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, jestem głupia, bo nigdy nie współżyję bez zabezpieczenia używam prezerwatyw od lat i nigdy mi gumka nie pękła, nie wiem jak wy te gumki zakładacie skoro wam pękają....chyba na głowę.... gdybyście czytali instrukcję wiedzielibyście że czubek prezerwatywy trzeba ścisnąć przed nałożeniem, by nie było w nim powietrza....gdybyście umieli czytać i czytali instrukcję gumki by wam nie pękały najwyraźniej jesteście jedynie durnymi ogarniętymi chcicą zwierzakami i dlatego nie potraficie skupić się na tym by PRZED stosunkiem pomyśleć o konsekwencjach i antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madralo tez uzywamy prezerwatyw, nigdy nam nie pekla a teraz wlasnie spoznia mi sie okres 4 dzien i schizuje, mimo zabezpieczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wam powiem tak durne baby współżyję że prezerwatywą od jakiś 10 lat i nigdy nam gumka nie pękła aż tu nagle po 10 latach jeden taki przypadek i ci powiesz mi że po 10 latach nagle któreś z nas nie umie zakładać prezerwatywy. Gdyby tak było to przez te dziesięć lat powinnam mieć już tony pękniętych prezerwatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wtedy powiesz tak jak ja o ja pierdziele jak to się stało przecież nam jeszcze nigdy nie pękła prezerwatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba że współżyłaś dwa razy w życiu to może i Ci jeszcze nie pękła ale nie bój się wszystko przed Tobą :D nie takie pewne zaszły w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do edytuj popieram Twoją wypowiedz już nie takie "mądre" i nie takie pewne widziałam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edytuj nie ma "płodne-niepłodne" chyba że bardzooo dobrze znasz swój organizm. a tak to moim zdaniem będziesz w ciazy skoro nie zastosowałas nawet tabletki "po" życzę szczęścia:-) choć plemniki do dni" płodnych swoje wyczekały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wyczekały zrobiły sobie w między czasie super imprezę z drinkami niektórzy to gadają aż ich szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×