Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inna inna...

Czy palicie podczas zazywania tabletek?

Polecane posty

Gość inna inna...

CZy zdarza wam sie palic papierosy podczas zazywania tabletek? i co na to lekarze, czy przpepisuja odpowiednie tabletki dla palacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi...
oj zdarza sie zdarza:D biorę harmonet:) czyli standardzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie tabletki? Jeżeli antykoncepcyjne to lekazre odradzają palenia podczas zażywania i nie sądzę, żeby były jakies \"specjalne\" dla palaczy...No, chyba, że....? Ale ja nic o tym nie wiem. Palenia zabraniają z powodu zwiekszonego ryzyka choroby nowotworowej podczas brania pigułek. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna inna...
Ja pale a bralam Logest, dowiedzialam sie ze przy dwufazowych a taki jest loges, pigulkach mozna miec zakrzep czy jakies klopoty z sercem :( to mnie troche przerazilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
taak, ale te ostrezżenia, żeby nie palić dotyczą głownie kobiet po 35.roku zycia. u młodszych raczej nie powinno zaszodzić, chyba, że ktoś ma jakis kłopoty z układem krążenia. no, ale palenie wogóle szodzi, nie ważne czy się bierze tabletki, czy nie. więc wogóle nie rozumiem skąd ten problem. jak ktoś pali, to ogólnie ma w głębokim poważaniu swoje zdrowie a jeżeli o chodzi o skuteczność, to palenie nie wpływa na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×