Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przestraszona

czy plemniki mogą przeniknać przez majtki i moze dojsc do zapłodnienia

Polecane posty

Gość przestraszona

????? odpowiedzicie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona
pytam serio :-o mi nie jest do śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie jest prowokacja to.... No co ty... dziewczyno.... przez majtki? Niedługo będziesz pytała czy przez spodnie tez.... Nie martw się pierdołami... :) Głowa do góry A tekst mojej przedmówczyni - super! Uśmiałam się nieźle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona
moze ktos jeszzce sie wypowie???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandy20
nie martw się plemniki na pewno przez majtki nie przenikają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie moga
ej no nie piszcie glupot, jasne ze moga, przeciez mokra sperma moze zaplodnic, majteczki moga przesiaknac, nie jest to jakies duze niebezpieczenstwo, ale plemniki przez majtki moga przesiaknac, porownajcie strukture majtek i prezerwatywy, gdyby nie mogly przesiakac przez majtki to przezerwatywy by z materialu robili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie moga
ale mozliwosc zaplodnienia w ten sposob jest niesamowicie miala!!! trakze nie masz sie czym martwic raczej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEMNIKI
maja wielkie oczy i wielkie zęby i moga te majtki np.pogryzc,wiec jest prawodpodobieństwo ze przez nie przenikna.jak najbardziej tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus nie straszcie dziewczyny. Sama tu kiedys podobne pytanie zadalam i byl podobny odzew, jedne sie wysmiewaly, drugie smiertelnie powaznie pisaly ze moge byc w ciazy. A tak na zdrowy rozum, jesli plemniki wydostana sie NIE w pochwie, no to juz sam kontakt z powietrzem polowe z nich zabija, do tego miętoszenie sie przy majtkach.... nawet jesli jakis sie przebil przez te nieszczesne majtki, to uwierz ze na pewno juz nie jest na tyle silny zeby dotrzeć tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie moga
ale ja nie strasze, mysle ze moga przesiaknac przez majtki, co nie oznacza ze dziewczyna bedzie w ciazy, w to akurat szczerze watpiue, plemniki musze sie znalezc wewnatrz!!! i to nie jeden, ale wieksza ilosc !!! spokojnie nie martw sie w ciazy na pewno nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnik
oczywiscie ze moga przeniknac to czesto sie podobno zdarza w ostatnich czasach kiedy jest moda na tzw "czystosc do slubu" i mlodzience poprzestaja na pieszczaotach z wytryskiem na brzuch, bielizne czy pupe, lub nawet wystarczy na przescieradlo lekarz twierdzi ze nawet wiecej niz polowa ciaz niechcianych do 22 roku zycia bierze sie wlasnie z takich "niby" stosunkow przez ubranie no ale jek teraz zlikwiduja edukacje seksualna w szkolach do zera moze byc jeszcze gorzej a i wszystkie strony poradnikowe po polsku maja byc przez Ludwika i Kazia zlikwidowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mogą czy nie mogą
bo MUSZĘ WIEDZIEĆ! SAMA MAM TEN PROBLEM!!! PISZCIE POWAŻNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze
moga. U mnie maz zostawil na reczniku, ja sie wytarlam, i prosze.Maly ma 2latka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuchno kochana
to chyba niepokalane poczęcie? zgłości do kościoła to trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKAKAA
Moim zdaniem może dojść do zapłodnienia przez majtki,uważam jednak,że prawdopodobieństwo jest małe...znam też osoby,które zastanawiają się czy przez spodnie może dojść do zapłodnienia...co wy o tym sądzicie...zapłodnienie przez spodni jeansowe??Jestem ciekawa jakie odpowiedzi otrzymam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to głupie
sie wydaje jeżeli sie w danym momencie nie ma tego problemu ale jeżeli on sie pojawia to zaczynasz sie zastanawiać nad każdą opcją...;/ jak myślicie czy jeżeli sie nie kochaliśmy ale "spaliśmy" razem nago to mogło sie coś stać... ?? odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkkaaa
słuchajcie mam podobnee pytanie jestem troche przestraszona;/ bo wczoraaj mozna powiedziec calowałam sie z chlopakiem tzn pettingowałam" no i zastanawiam sie czy mogło dojsc do zapłodnienia... nie rozebralismy sie do koncaa ;] on mial spodnie aaa jaa tak samo " mial je troche odpiete... ... tylko dotykałam jego czlonkaaa aa on mojej pochwy:( boje sie ze zaszłam w ciaze:( prosze odpowiedzcie:((??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Oczywiście, ze mogą, nawet jak jesteś na basenie to one tam pływają. I wszystkie kobiety które z basenu korzystają też są w ciąży. Walnijmy głową w mur na znak jedności poglądowej ^^ "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
:D:D:D, no nieźle , nieźle. One przenikaja przez ściany, ale sie uśmiałam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co myslec
a czy plemniki mnoga przesiaknac przez jedne majtki i szerokie krotkie spodeki(tj.pizame)?? czy w takim wypadku moze dojsc do zaplodnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zabawy i Jajeczko --> piwko Wam za teksty :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie
jejus wlasnie mam ten problem... powiedzcie szczerze ;(((( bo ja juz mam takiego dola ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaka
Dzieci ale macie problemy. Po pierwsze do seksu i wszelkich tego typu spraw trzeba dorosnac. Bo po co potem glowe sobie bzdurami nabijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaero
Czesc. Ostatnio ze swoim chlopakiem uprawialiśmy pieszczoty. Ja siedziałam mu na kolanach i byłam tylko w spódniczce i w stringach(normalnych nie koronkowych). W pewnym momecie moj chłopak dostał wytrysku i przesiąkły mu zarówno majtki jak i krótkie spodenki. Siedzialam mu na kolanach i "bawilam" się z 2-4min. Czy możliwe jest że mogłam zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnośćia nie. Nie masz sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i takk
no i czemu stresujecie dziewczyny? slyszeliscie kiedys o takim przypadku ze jestescie tak bardzo pewni ze plemniki przesiakna przez majtki i beda zdolne do zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sslow
Ej czy Wam wszystkim coś na głowe upadło ? Tak, jak wylejesz sobie TAM pół litra spermy to oczywiście, że pewna ilość plemników MOŻE ale nie musi dostać się do pochwy. Wątpliwe, czy będą na tyle silne aby dotrzeć \' dalej \' i zapłodnić komórkę jajową. No ale nie dajmy się zwariować ! Sperma to jakieś pier... roztocza, które wlezą wszędzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×