Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy po zalozeniu Mireny zawsze sie tyje?

Polecane posty

Gość gość

Zalozylam Mirene,a teraz dopiero czytam,ze duzo kobiet po niej tyje.Czy tak faktycznie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak założyłaś to z niej korzystaj,a nie pisz o tyciu.Ona odpowiednio wykorzystani spowoduje spadek wagi ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvgfgggh
Te odpowiedzi to chyba ktoś od producenta pisze. Same ohy ahy. Szkoda ze nie napisze o skutkach jakie pojawiają się 1.5 roku - 2 lata po założeniu tego "cudu". Tycie, doły, zmiany nastroju, o depresji, plamieniach nie wspomnę. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirena ma hormony, podobnie jak Jaydess, która jednak uwalnia ich mniejszą dawkę. Ja przy Jaydess utylam trochę, ale moja dieta tez jest ostatnio trochę gorsza... Mireny balam sir zakladac ze względu na dużą ilość hormonów i większy rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy organizm jest inny.Zakładając ja trzeba się liczyć z różnymi dolegliwosciami,ale i korzystać z jej zalet.Mając ją głowa jest spokojna o myślenie w sprawie antykoncepcji ,a wygoda wielka .Dla młodych dziewczyn to jest wielka wygoda ,ale nie chcą jej stosować i wtedy rozpaczliwe pisma na bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale po 4 miesiącach stosowania zaczęłam czuć się źle. przytyłam, plamiłam i miałam wahania nastroju. teraz szukam innej metody antykoncepcji. Tym razem niehormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×