Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszkaaaaaaa23

czy przez te upały może spóźniać mi się okres???

Polecane posty

Gość agnieszkaaaaaaa23

tylko te upały są jedynym wytłumaczeniem tego że ponad tydz spóźnia mi się okres. ale cyz to jest mozliwe?????? na 100% nie jestem w ciąży, nie ma takiej mozliwości wiatropylna to ja nie jestem :D dodam że niegdy nie spożnial mi się okres, a w jakimś wielkim stresie to ja tez raczej nie żyje, bywało gorzj a okres pojawial sie na czas. więc co to może byc? ta niepewnośc mnie wykończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zmiana klimatu może powodować zmiany cyklu. Nie martw się. Poczekaj jeszcze miesiąc a potem idź do lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaa23
tylko że ja nie odbylam podrozy do cieplych krajow, bylam tu na slasku w 35 stopniowych upalach i mam juz najgorsze mysli bo nigdy mi sie to nie zdarzalo zeby okres mi sie spoznial ponad tydz, zawsze regu;arnie dostawalam a teraz .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaa23
najgorsze ze niedlugo mam urlop i zamiast wypoczywac i bede zyc w niepewnosci czy aby dzis nie dostane :/ massssakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats the truth
nie gadaj, ze to moze byc przez upały, ja musze dostac na dniach bo jak sie spóxni dużo to bede miec jak bede nad morzem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz byl ten topic...narazie
trzeba dobrze poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaa23
moze i byl ale go nie znalazlam wiec napisalam nowy mam nadzieje ze jakos mni pozmozecie pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie spóźnia juz 12 dni...i zastanawiam sie, czy moge byc w ciazy powiedzcie mi...czy jesli kochałam sie bez zabezpieczenia w dniu w którym miał sie pojawic okres to mogłam zajsc? czy te opóźnienia sa spowodowane upałem? dodam, ze mam jajniki nie do konca zdrowe...struktura torbielowata, mam kilka pęcherzyków Graafa zamiast jednego.. prosze...doradźcie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dziś dostałam - spóznił sie 2,5tygodnia, szok. Nie wiem czy to przez upały, w sierpniu idę do gina sprawdzić czy wszystko ze mną OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduczek
agnieszkaaaaaaa23 potwierdzam, upały mogą być przyczyna opóźniania się okresu. Ładnych kilka lat temu co lato moje cykle wynosiły 40 do 54 dni! I nie było watpliwości czy aby nie jestem w ciąży, jak to piszesz : wiatropylna także nie jestem :):) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaa23
dziś dostałam okres ufff :) no ale przez to moje rozkojarzenie i bóle oblałam egzamin na prawko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁY KRECIK,gabela : Ja spałam bez zabezpieczenia przez jakieś 3 miesiące i nie wpadłam,trzeba poprostu uważać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asenti
Okres spóźnia mi się już ponad tydzień. Robiłam test - negatywny. Ale mimo wszystko mam obawy. Jak długo miesiączka może się spóźniać przez upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobitka
Ja mam tak beznadziejnie ze raz mi sie spoznial dwa miesiace ale bylam spokojna bo nie mialam kontaktu z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna_dziewczyna
spoznial Ci sie 2 miesiace i mialas jakies objawy zewnetrzne spozniajacego sie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odswiezam temat :D Nie jestem lekarzem ale po sobie mogę powiedzieć że upały mają wpływ na opóźnienie miesiączki, przynajmniej tak jest w moim przypadku, ja źle znoszę temperatury dochodzące do 28 stopni , a nie wspomnę jak źle się czuję powyżej 30... męczy mnie bardzo taka temperatura jaka była w tym roku przez wiele dni z rzędu w czerwcu, przez to miesiączka spóźniła się aż 17 dni :/ po upałach wróciło ochłodzenie i organizm wrócił do normalnego funkcjonowania, po paru chłodniejszych dniach miesiączka się pojawiła :) tak było w tym roku, poprzednim i zawsze gdy upały trwają dłużej niż 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie uprawialam seksu ze swoim chlopakiem jedyne co zrobilam mu dobrze a kawalek jego spermy kapnal mi na pochwe. Nie wydaje mi sie zebym byla w ciazy z takiego powodu. Moj okres jest dosc dziwny 2 miesiace temu spoznil mi sie o 8 dni q zeszlum miesiacy 2 dnj teraz nje ma go 4. Bardzo zle reaguje na wysokoe temperatury jestem oslabiona i bez sil. Teraz sa u mnie upaly a w moim pokoju dochodzi temperatura 45 stopni. Czy to mozliwe ze przez to tak mam? Mozecie sie wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×