Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiczka 23

Czy seks podczas miesiaczki bez zabezpieczenia jest bezpieczny?

Polecane posty

Gość gosiczka 23

Ostatniego dnia miesiaczki sie kochalismy bez zabezpieczenia, teraz sie zastanawiam czy to nie było ryzykowne... w sumie 4 dzien cyklu przy 27 -dniowym to jeszcze kawał czasu do owulacji ale nie ma reguły, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczka 23
Mycha i co? bo nic mi sie nie wyswietliło??/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza mycha
nikt sie nie wypowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssss
teoretycznie tak - skoro owulacja nastepuje ok 14 dnia cyklu... jak widac teoretycznie ciaza jest niemozliwa, nawet jesli owulacja byla szybciej czyli 10 dnia. Ja wlasnie kochalam sie z chlopakiem 11 dni temu, to byl moj 3 dzien cyklu, mialam okres i on skonczyl we mnie. I teraz mam owulacje, dni plodne, podczas okresu kobieta nie jest plodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie bezpieczny ale praktycznie nie:) sama znam przypadek, kiedy seks podczas miesiączki bez zabezpieczenia nie okazal sie bezpieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Możliwe! Siostra mojego męża została poczęta podczas miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak. wszytskie kobiety zakładają ze podczas miesiączki są dni niepłodne a co za tym idzie nie można zajsć w ciąże. i to jest prawda tzn. podczas dni niepłodnych NIE MOZNA zajść w ciążę. te wszystkie plotki ze kobiety zaszły podczas okresu wynikaja nie z tego że podczas okresu mozna wpaść ale z tego ze nie miały dni niepłodnych! kiedy kobiety ma krótkie cykle (mniej niz 38 dniwoe) możlwie jest owulacja jest u niej przesunieta i ze podzcas okresu ma zwyczajnie dni płodne! jeśli masz cykle odpowienio długie nie wpdaniesz podczas miesiaczki. te wszytskie historie i co za tym idzie sianie paniki pt \"kochałam się w czasie okresu i mam dziecko\" są rozpowrzechniane przez kobiety które nawet nie zdawały sobie sprawy jaka jest przyczyna ich wpadki.że było to spowodowane krótkimi cykalmi, przesunięciem się owualcji...a tereaz straszą wszytskich że nigdy nie można czuć sie bezpiecznym. co nie jest prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffff
ja kochalam sie 3 dnia miesiaczki, moje cykle trwaja ok 28-30 dni. Owulacje mam zawsze w polowie, brzuch pobolewa no i ten sluź charakterystyczny. Podczas okresu kobieta nie moze byc plodna - jest plodna tylko 2 dni podczas cyklu bo tyle zyje to cale jajeczko, poźniej jajeczko obumiera i koniec. Cudownie by bylo gdyby dokladnie wyliczyc kiedy jest ta owulacja, a to raz moze sie spoźniac, innym razem szybciej i niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny sex? Jestem Ewelinka, tu znajdziesz moje fotki i kontakt: http://sex-rozmowy.pl/ewelina_sex_telefon.html jestem młoda sexowna zgrabna i bardzo ładna nastolatka pobudzę cię tak byś przy moim glosie mógł osiągnąć orgazm, wszystkie tematy do rozmowy , na co masz ochotę zadzwon i przekonaj się jaka jestem dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Ania, tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.co.pl/7.html Będę dla ciebie niewinnym czerwonym aniołeczkiem, który wyssa w lesie z twojego k***ska smaczne nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Owulacji się nie wylicza, tylko obserwuje!!!!W przypadku krótkich cykli dni płodne mogą rozpocząć się już podczas miesiączki, co może być trudne do zauważenia.Dlatego szczególnie podczas okresu warto użyć mikroskopu owulacyjnego ze śliny.Bez obserwacji można przyjąć 5 pierwszych dni cyklu za względnie bezpieczne, jeśli wszystkie cykle w ciągu roku były dłuższe niż 28 dni.Jeżeli zdarzają Wam się cykle krótsze-tylko pierwsze 3 dni krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×