Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy te tampony są zdrowsze?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o tampony Bella Medica, dostępne tylko w aptece. Czy są zdrowsze od o.b. i innych dostępnych w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka mi o nich mowila ze maja wiecej naturalnych wlokien ale nie wiem czy to prawda, bo cena nie odbiegaja praktycznie w ogole od takich ob... pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sie nie dowiesz bo wszystkie sraczki-staraczki siedza na ciazowym :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie stosuje żadnych tamponów bo powodują u mnie grzybicę. Pozostają mi tylko podpaski i to te bezzapachowe, bez siateczkowe. Wolę nie ryzykować bo zdarzyło mi się leczyć infekcję nawet pół roku, oprócz globulek i maści kupowałam też probiotyki np. dopochwowy invag, leczenie sporo mnie kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz spróbować. dla mnie najlepsze są beppy - nie mają sznureczków i są miękkie jak gąbeczna. ponadto można w nich uprawiać seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie najzdrowsze są podpaski, bawełniane i bezzapachowe takie właśnie stosuje, nie powoduję one podrażnień i alergii. Tampony zakłam tylko okazjonalnie, podczas zakładania smaruje tampon provag żelem, który zakwasza i ułatwia umieszczenie go we właściwym miejscu. Ważnie jest żeby często zmieniać tampon, ja zmieniam co 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×