Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paco rabana

czy test ciążowy mozna zrobic podczas okresu?

Polecane posty

Gość paco rabana

witam czy test ciazowy mozna zrobic podczas okresu? boje sie ze jestem w ciazy, i chcialabym jutro rano zrobic test lecz dzis dostalam okres , czy wynik moze wyjsc błędny ze wzglęzu na krew w moczu? pomózcie JUTRO z rana najlepiej robic ? czy poczekac az okres sie skonczy ? ewentualnie ile dni po okresie zrobic ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
no to mam poczekac az sie skonczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
jestem drugi raz na kafe (w zyciu) i pytam sie bo niewiem , jestem zielona juz :O bo przeciez mozna plamic krwia w ciazy dlatego chce zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
naczytalam sie tu na kafe ze nawet jak sie ma okres to mozna obawiac sie ciazy bo jakies tam bóle brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
okres w ciazy jest mozliwy wiele sie słyszy "plamienia w ciazy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
a mozna miec okr?es w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można mieć plamienia które są oznakom że coś niedobrego się dzieje i można mieć tzw plamienie implantacyjne które pojawia się około 7 dnia od zapłodnienia tzn inaczej może się pojawić ale nie musi bo nie jest ono regułą. Miesiączki mieć nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paco rabana- brzuch Cie boli bo masz okres, to chyba logiczne. Ile ty masz lat ze nie wiesz takich rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
ONFIM wiec widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
ale przeciez brzuch boli tez podczas ciąży ponoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paco to są prowokacje i gadanie małolat które dokształcają się u niewiele mądrzejszych koleżanek co to studiują BRAVo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofle z ziemniakami
Oczywiście że można zrobić test podczas miesiączki. Jak kobita się uprze to wszystko może zrobić. Nawet test ciążowy podczas miesiączki :P Tylko jak się nie wierzy miesiączce, która jest twoją własną, oznaką twojego ciała że nie jesteś w ciąży no to jak można uwierzyć w coś co się kupiło w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No boli boli, boli tez jak masz zatrucie poarmowe, jak masz okres, jak sie stresujesz. Nie kazdy bol brzucha oznacza ciaze, jakby tak bylo to kazda co roku mialaby dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
czyli nierobic testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
dobra kobietki ide nyny jak mi sie okres skonczy to zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
juz sama niewiem moze zrobie jutro jak mocz niebedzie zbytnio czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można mieć plamienia w ciąży nie okres, plamienie tzn, że wystarcza Ci tylko wkładka, inaczej nie umiem tego wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
a powiedzcie mi czy krew zawarta w moczu moze miec wplyw na prawidłowy wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofle z ziemniakami
A ja się bzykałam z facetem w czasie dni płodnych. Gumka w porządku, okres dostałam i też mnie brzuszek boli :( Myślicie że powinnam zrobić test ciążowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeeee
moja znajoma miala okres do 3 miesiaca ciazy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabana
jutro chyba zrobie test bo sie niedoczekam az okres sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy to do ciebie dotrze ze okres wyklucza ciaze !!! ile osob ma ci to napisac ze nie jestes w ciazy??? w ciazy mozna plamic - kilka kropel a nie jak podczas okreesu ze podpaske musisz zmieniac co kilka godzin albo czesciej . zrozum to wkoncu wreszcie ! a skoro jestes drugi raz w zyciu na kae to skad wiesz o tych krwawieniach w ciazy? sa mozliwe ale to sa znikome przypadki i przewaznie oznaczaja cos zlego . skoro dostalas normalnie okres tak jak powinnas dostac to co sie srasz? bol brzucha podczas okresu jest normalka!!!!! na drugi raz zanim zaczniesz rozkladac nogi idz do lekarza po tabletki i doedukuj sie !!! mamy XXIwiek!!! kozystaj z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty korzystaj ze slownika
ortograficznego. co z tego ze sie boi. niech se zrobi test dla wlasnego spokoju czy to boli?nie. i wiesz kazdy organizm to idywidualna sprawa. nie zawsze plamienie wyglada skąpo, moze wygladac jak zwykly okres, choc jak mowisz nim nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofle z ziemniakami
Ten tekst znalazłam wczoraj jako odpowiedź na podobny temat 16:39 Płatka tak tak. Nie chciałam sie przyznać ale też mimo tego okresu byłam w ciąży. Potem dostałam następny i następny, teraz jestem już w 14 miesiącu ciąży (bo to pewnie bliźniaki będą). A skąd to wiem No bo przecież to już 14 miesiąc a przy dwójce to trzeba 9 miesięcy pomnożyć x2. Tak w ogóle to ten jeden bliźniak jest starszy od drugiego o miesiąc, bo przecież w trakcie ciąży miałam dalej owulację. W sumie to nie wiem ile dzieci urodzę :/ bo jak zaszłam to się nie zabezpieczałam już, bo myślałam że drugi raz nie zajdę, a tu taki psikus. Ciekawe jak mój facet wyrobi na te wszystkie dzieci :( Zaczynam się powoli martwić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×