Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciaza?

Polecane posty

Gość gość

Sprawa wygląda tak... W połowie cyklu spałam z moim facetem. Byłam wręcz pewna, że doszło do poczęcia maluszka. Okres spóznił mi się 2 dni. Tydzien przed planowanym okresem strasznie bolały mnie jajniki i ciągle jestem senna. Mogę ciągle spać. Okres jest bardzo skąpy, tak, że wystarczają mi wkładki, w dodatku jest brązowy. Czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaacoo
Możliwe, że to ciąża, chociaż niekoniecznie. Ja w czasie jakiegoś z cyklu starań miałam podobną sytuacje. Okazało się, że ciąży nie ma. Ale powodzenia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem na forum po raz pierwszy. Robiłam dwa testy i wyszły pozytywnie,u lekarza jeszcze nie byłam.Czy to napewno ciąża? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewności ci nie da nikt prócz lekarza. Pójdziesz to potwierdzi ciażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 99% to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ide do lekarza. Tyle się naczytałam o ciążach pozamacicznych,że strasznie się teraz boje,żeby było wszystko wporządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie czytaj, bo i po co? Nikt ci nie da gwarancji że wszystko będzie ok ale po co sama się nakręcasz dodatkowo? Test pozytywny czyli ciąża a co dalej to już nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co bylas juz u tego lekarza? potwierdzil ciązę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam okres miałam 23 stycznia w lutym nie miałam wcale @ dopiero dostałam 10 marca według ostatniej miesiączki kochaliśmy się z mężem w dni płodne teraz od 3 dni znów mam śluz jak na dni płodne z tym że jest go zdecydowanie więcej mam ból jajników jak na okres + dodatkowo kujący wczoraj jeszcze pobolewał mnie kręgosłup jak przy okresie nie wiem co mam sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robilas test? troszke wskazuje na ciążę...wiesz ze nawet w czasie ciąży okres moze sie pojawiac i czasem jest to mylące dla kobiet.uwazam ze powinnas zrobic test lub po prostu umów sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×