Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Zawsze miałam regularny cykl 27-28 dni. Okres spóźnia mi się już 2 dni i może przesadzam ale jestem przerażona. Seks uprawiałam z moim chłopakiem 8,19,22 i 23 dnia cyklu. Używaliśmy prezerwatywy i nie dochodził we mnie. Objawy mam jak przy miesiączce bóle podbrzusza i piersi. Czy jest możliwość że jestem w ciąży? Dodam jeszcze że w ostatnim tygodniu byłam narażona na wiele emocji czy to może być związane z opóźnieniem okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test to się uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku stres bardzo ma wielki wpływ na okres, zauważyłam ze im częściej sie stresuje tym mam właśnie nie regularny okres. Ale to wszystko zależy od organizmu, jeśli podczas stosunku wszystko było ok to nie martw się, odczekaj jeszcze parę dni a myślę ze dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co sie stresowac, to tylko dwa dni. A mi wlasnie przez taki stres spoznil sie 2 tygodnie. Wyluzuj, skoro masz obiawy to przyjdzie na dniach, jak nie to idz po test i bedziesz miala pewnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża to nie choroba.Nie stresuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywalas prezerwatywy gimnazjalistko wiec jak mozesz byc w ciazy?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak gimnazjalistko kurrrr blizniacza pozamaciczna podpaznokciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też boje sie, że jestem w ciąży :( mam rozpulchnioną szyjke macicy, mdłości, a po za tym nie mam okresu od tygodnia. Kiedy robiłam to z chłopakiem, nie zabezpieczyliśmy sie i robiliśmy to na "pieska"... Czy jestem w ciąży? Prosze pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×