Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża

Polecane posty

Gość gość

30kwietnia uprawiałam z moim chłopakiem sex bez antykoncepcji.Jak się później okazało w dni płodne.Mam 17 lat dlatego nie mogę teraz zajść Ogólnie to robiliśmy to dłużej niż zwykle dlatego byłam w szoku i milion razy upewniałam się ze do niczego nie doszło 12 maja zrobiłam test wyszedł negatywny a z mojego kalendarzyka wynika ze okres powinien być 13 maja Mam bóle brzucha ale nie takie jak kiedyś przed okresem ale łagodniejsze czego mi się odbija ale nie wiem czy okres się nie spóźnia ze względu na stres jaki teraz przeżywam bo nie wyobrażam sobie ciąży Nie wiem co robić czy to możliwe ze chłopak bez dojścia we mnie może mnie zapłodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jak nie jesteś gotowa na ciążę to nie uprawiam seksu albo się zabezpieczaj. Po drugie tak mógł Cię zaplodnic. Przed wtryskiem też wydobywają się plemniki. A jęki młody i niefoswiadczony to coś tam mogło wylecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upewnialas sie ze do niczego nie doszlo ? doszlo do stosunku bez zabezpieczenia, czyli jest mozliwosc ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam test i wyszedł negatywny a okres się spóźnia 3 dni ale wczensiej miałam anemię dlatego nie jestem bardzo regularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×