Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Na początku czerwca piescilismy sie z moim chłopakiem. Nie doszło do wytrysku ale ja byłam naga, a on miał spodenki i bokserki. Ocieralismy sie narządami. Miałam orgazm 3 razy. Następnie on poszedł do łazienki i zobaczył, że cos tam sie mu troszeczkę polało ale to nie była sperma. Wysikał się i wymyl ręce dwa razy oraz wytarł potem zrobił mi palcowke. Po tym zdarzeniu miałam bóle podbrzusza bardzo delikatne, a okres miałam dostać 21 czerwca. Mam nieregularne okresy, wiec dni płodne tez są nieregularne, a wtedy to co robiłam z moim chłopakiem wypadło w dni płodne chociaż tak naprawdę mogłam ich wtedy nie mieć. Moje piersi od momentu, gdy piescilismy sie są wrażliwsze na dotyk. Okres dostałam 24 czerwca, czyli spóźnił mi sie 3 dni. Wczesniej wzięłam dwa razy gorąca kąpiel w wannie, bo czytałam, że tak mozna przyspieszyć okres, a chcialam go przyspieszyć, bo sie bałam, że jestem w ciazy i że te plemniki jakos sie przedostały albo przez to ocieranie (bo czytałam, że mogą przesiąkać) albo przez palcowke. Mój okres jest obfity i tym razem tez tak jest oraz dzisiaj mam go czwarty dzień ale zauważyłam, że mniej krwi sie leje w tym czwartym dniu, a przez pierwsze trzy dni lało sie normalnie tyle co zwykle. Moja miesiączka zawsze trwa 5/6 dni. Krew jest mocno czerwona, a wczoraj lala sie taka gęsta krew z takimi jakby tkankami. Kiedyś tez tak miałam ale nie aż tak dużo. Jeszcze przed okresem miałam prawie przez dwa tygodnie dyzo śluzu i był on rożny. Wczesniej nie zwracałam uwagi na to czy miewałam tez aż tyle śluzu, bo sie nie obawiałam ciazy. Dodam jeszcze, że robiłam test ciążowy w dniu, w którym miałam dostać okres ale zrobiłam go o około 11 godzinie i to nie był pierwszy mocz. Test wyszedł negatywnie, zjadłam piec albo dziesięć minut wczesniej jakaś mała przekąskę czyli nie byłam naczczo. Na opakowaniu testu pisało, żeby zrobić w dniu zaplanowanego okresu i że mozna o obojętnie jakiej porze. Od wczoraj mam troszeczkę bóle głowy. Czy mozna np zrobić test ciążowy w moim przypadku po okresie ? Np ma mi sie skończyć w czwartek, a ja bym zrobiła go w niedziele. Mozna tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie nie jestes w ciazy tylko w stresie. Zapoznajcie sie z Twoim cyklem, metoda termiczno-sluzowa Billingsow, sa w aptekach mikroskopy plodnosci do oznaczania dni plodnych ze sliny. Kultura zycia plciowego pozwoli Wam cieszyc sie soba zamiast marnowac zdrowie stresem czy mozesz byc w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy moge wykonać test ciążowy od razu po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz, kto Ci zabroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ale myślisz, że przez taka sytuacje, która opisałam wyżej mogłam zajść ? W sumie teraz mi sie juz normalnie leje krew. Bo wyżej pisałam, że dzisiaj w czwartym dniu nie leje mi sie prawie nic, a teraz mi sie juz normalnie leje. Wgl mozna mieć normalny, długi i obfity okres będąc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dni płodne nie są "nieregularne." W cyklach nieregularnych objawiają się dokładnie tak samo, jak w tych regularnych co do dnia.Tylko że objawy płodności trzeba umieć zaobserwować, a nie wyliczać.Niezależnie od tego, w sytuacji jaką opisałaś, prawdopodobieństwo ciąży jest znikome.Żeby zajść w ciążę konieczny jest bezpośredni kontakt spermy z żeńskimi narządami płciowymi! Przy pettingu musiałaby ona zostać przeniesiona w okolice pochwy (a najlepiej do wnętrza) np.na palcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przeczytałam jeszcze raz cały post, bo takiego pomieszania z poplątaniem w życiu nie słyszałam.Dziecko.Zanim weźmiesz się za seks, poczytaj o tym, co to jest miesiączka (kiedy nie doszło do zapłodnienia, złuszcza się błona śluzowa macicy i to są te Twoje "jakby tkanki.").Z tego wniosek, że przy silnym, normalnym krwawieniu test ciążowy raczej nie jest potrzebny, ponieważ w ciąży nie jesteś! Co innego, gdyby krwawienie było słabe, krótkie (do 3 dni), przypominające plamienie.Aha, i opóźnienie okresu poniżej 7 dni też nie wskazuje na ciążę.I nie wiem, kto Ci powiedział, że test ciążowy trzeba robić na czczo?:) Robi się go zwykle rano, ale to dlatego, że stężenie hormonów jest wtedy najwyższe.Jedzenie nie ma na to wpływu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczytałam sie w internecie, że mozna mieć normalny długi okres nawet będąc w ciazy. Ja jeszcze przed okresem byłam na weselu i piłam wódkę w dość dużych ilościach ale w sumie wtedy byłam pewna, że nie ma szans na zajście w ciaze w moim przypadku skoro nawet nie doszło do wytrysku, dlatego piłam. Ogólnie to wystraszyłam sie, bo ludzie piszą na tej kafeterii dziwne rzeczy jak dajmy na to ten zwyczajny okres podczas ciazy. Dla mnie to jest bardzo mało prawdopodobne ale ludzie sie upierają, że takie cos występuje i to nie jest skape plamienie tylko normalna miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Krwawienie w ciąży to albo krwawienie towarzyszące zagnieżdżeniu zarodka-zwykle około tygodnia po zapłodnieniu-albo też krwawienie oznaczające, że z ciążą jest coś nie tak-poronienie lub poronienie zagrażające.Miałam takie krwawienia przez pierwszych 5 miesięcy ciąży, ale, na miłość boską, to nie oznacza, że miałam w ciąży normalne miesiączki! Kobiety, nie tylko na kafe, tak mało wiedzą na temat fukcjonowania własnego ciała, że uwierzą prawie w każdą bzdurę, którą "jedna pani drugiej pani." Np.każde krwawienie które się pojawia, biorą za "miesiączkę." Tymczasem mogą to być także: krwawienia okołoowulacyjne (towarzyszą dniom najbardziej płodnym w cyklu), plamienia implantacyjne, wczesne poronienia (niektóre tzw."spóźnione miesiączki" to tak naprawdę wczesne poronienia), a wreszcie zaburzenia hormonalne i objawy infekcji.Miesiączką jest tylko to krwawienie, które było poprzedzone dniami płodnymi i kilkoma dniami podwyższonej temperatury.:) A co do Twojego pytania, to jeśli nie jesteś pewna swojego krwawienia, możesz wykonać test ciążowy w dowolnym momencie jego trwania.Kiedyś sama tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale myślisz, że przez takie cos zaszłam w ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Na 99%-nie jesteś w ciąży.Wbrew pozorom, wcale nie tak łatwo w nią zajść.Wszystkie moje dzieci były poczęte z pełnego stosunku w dniach najbardziej płodnych.Jednakże zdarza się, że ludzie zachodzą w ciążę w trakcie pieszczot (to wtedy, gdy plemniki zostaną przeniesione na żeńskie narządy płciowe).Albo mimo wszelkich zabezpieczeń.Zawsze istnieje ten 1% szans.Chociaż był tu post kobiety, która próbuje zapłodnić się sama, wprowadzając celowo nasienie partnera ręką do pochwy.Podobno bez powodzenia.Plemniki poza organizmem człowieka krótko żyją.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×