Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka1410

CZY TO CIĄŻA??? POMÓŻCIE

Polecane posty

Gość wiosenka1410

Cześć ;) Mam 23 lata i od trzech lat z mężem staramy się o dziecko. Niestety bez rewelacji jak do tej pory.... W zeszłym roku lekarz stwierdził u mnie endometrioze. Miałam laparo a następnie okazało się że mam PCO i niedoczynność tarczycy. W tym miesiącu po raz pierwszy brałam clo. Za dwa dni powinnam dostać okres ale wiece jak to jest.... Każde zmiany w swoim organizmie się widzi i chce się wiedzieć czy się udało czy nie. Skąd moje podejrzenia że to ciąża?? A więc od dwóch dni mam 37.3 st ciągle jest mi strasznie gorąco jem jak oszalała i wiecznie bym spała. Co do innych typowych objawów to nic szczególnego nie zauważyłam. Piersi są obolałe ale nie nabrzmiałe a i brzuch mam jakby większy ale może to być od nadmiaru jedzenia. Nie wiem czy to efekt tego clo czy coś faktycznie jest na rzcezy. Mam nadzieje że poradzicie mi coś bo od tego myślenia to oszaleć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję udać się do ginekologa... -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka1410
Ale i tak nic nie pokaże na badaniu nawet jeśli byłabym w ciąży ponieważ to za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakręcaj się tylko czekaj czy okres przyjdzie czy nie a potem zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie nakręcaj się tylko czekaj Xx Zgadzam się. Brzuch większy..to na pewno nie od ciąży.(na tym etapie) Ja nie miałam żadnych objawów,dopiero tydzień po spóźnionym okresie,zwymiotowałam po 1 piwie i pizzy :D trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×