Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luka8982

Czy to może być oznaka owulacji?a może ciąża?

Polecane posty

Gość Luka8982

Od paru miesięcy współżyjemy z partnerem po moim okresie bez żadnych zabezpieczeń. Dotychczas były to stosunki do maksymalnie 2 dni po @, ale ostatnio stało się tak z 4 na 5 dzień po(z 8 na 9 dc). Pisząć seks bez zabezpieczeń,mam na myśli kończenie w środku. Ze względu na (prawdopodobnie) stres poprzedni cykl był krótszy, bo trwał tylko 25 dni (zwykle u mnie trwa 28,czasem nawet 30 dni), generalnie nie mam cykli jak w zegareczku. Być może stałam się przewrażliwiona, ale w ostatnich dniach zaobserwowałam bóle obu jajników, a dziś mój śluż miał kolor lekko zabarwiony na kolor brunatny (dosłownie odrobina,ale nie był biały, a zabarwiony). Czy to możliwe, że dopiero teraz mam owulacje? Dodam, że nigdy srodku cyklu takie plamienia nie występowały. Jestem w 20 dc i wydaje mi się, że to niemożliwa niemożliwość, ale wiem, że takie objawy mogą towarzyszyć owulacji. Czy istnieje duże ryzyko, że mogę być w ciąży? Piersi mam powiększone i bolesne, ale u mnie to norma przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest to Twoj 20 dc, a cykle u Ciebie trwają max 30 dni, to nie jest to objaw owulacji. Opisane objawy mogą świadczyć o implantacji. Poczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki. Jeśli nie przyjdzie, zrób test ciazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to być owulacja, może to być implantacja. Powinnaś na bieżąco wyznaczać sobie fazy cyklu by to wiedzieć. Owulacja może się przesunąć. Jeśli będziesz mieć problem z samodzielną interpretacją to kup sobie specjalny tester np na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie polecić jakiś konkretny model tego testera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac3k
Luka8982 i jak się u Ciebie cykl zakończył? Z Twojego opisu mogło być wiele realnych możliwości. Ja osobiście polecam komputer cyklu Lady Comp, który określa dni płodne na podstawie pomiarów temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam komputer cyklu :) To świetne urządzenia. Nie mam jednak lc a cyclotest myway. Ani razu się na nim nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.27 tez mam komputer cyklu usmiech.gif To świetne urządzenia. Nie mam jednak lc a cyclotest myway. Ani razu się na nim nie zawiodłam. czym się różnia obydwa urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie internetowej cyclotestu masz porównanie :) Zajrzyj tam i poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×