Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwne

czy to pradwa ze po zaprzestaniu brania pigulek kobieta jest baaardzo plodna??

Polecane posty

Gość dziwne

slyszalam co takiego ale nie chce mi sie w to wierzyc.kochalam sie z moim facetem z prezerwatywa, nic sie nie stalo ale mimo wwszytsko sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkka
podobno [o tabletkach istnieje większe prawdopodobieństwo ciaży mnogie....moja sista zażywał diane 35 ,potem dostała marwelon ale zaczeła miec stałe krwawienia i odłozyła szybko...po jakims czsie wszystko odeszło ale jak sie okazało dlatego że była wciązy ...niestety poroniła w 4 miesiącu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest roznie - kobieta moze byc albo wyjatkowo plodna (kilka owulacji w cyklu, zwiekszone prawdopodobienstwo ciazy mnogiej) albo miec problemy z plodnoscia - cykle bezowulacyjne, zatrzymanie miesiaczki i inne zaburzenia, \"normalnie\" tez moze byc, ale chyba czesciej sa jakies atrakcje:) a Ty sie nie boj, prezerwatywa tez jest SKUTECZNA metoda antykoncepcji - o ile nie peknie ani sie nie zsunie;) Przeciez to mechaniczna bariera dla plemnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
do poprzedniczki----> dzikei za odpowiedz, uspokoilas mnie troche bo mnie sie nic z tych rzeczy nie przytrafilo. ani prezerwatywa nie pekla ani sie nie zsunela. wszytsko bylo ok.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
do poprzedniczki----> dzikei za odpowiedz, uspokoilas mnie troche bo mnie sie nic z tych rzeczy nie przytrafilo. ani prezerwatywa nie pekla ani sie nie zsunela. wszytsko bylo ok.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
do poprzedniczki----> dzikei za odpowiedz, uspokoilas mnie troche bo mnie sie nic z tych rzeczy nie przytrafilo. ani prezerwatywa nie pekla ani sie nie zsunela. wszytsko bylo ok.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam przez 2 lata pigułki i teraz jak miałam kupić opakowanie to były jaja z odpisem z recepty a w aptece w której odpis robiłam juz ich nie było bo ponoć wycofane(minulet). Wkurzyłam się i powiedziałam, że to wale i zrobie sobie miesieczną przerwe a w międzyczasie pójde do mojej ginekolog. Teraz jestem po okresie i mam ciagle plamienia.Trochę się boję bo nie wiem czy to normalne i w dodatku raz po raz pobolewają mnie jajniki (może dlatego że zaczynają pracować na nowo) Wiem że koniecznie muszę isc do gina ale narazie musze \"ustukać\" kase. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcielsna
Tasia ja po dlugim braniu pigul odstawilam je na dobre i w pierwszym cyklu bolay mnie jajniki jak jasny gwina a gin powiedzial ze to normalne i nie ma sie czym martwic, martwic sie mozna dopiero jak okres nie przyjdzie bo to oznacza rozregulowanie calego systemu hormonalnego a mi okre snie wrocil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bezcielesna, trochę mi ulżyło...dziś i tak był sukces bo ani przez chwilę mnie nic nie bolało:D A powiedz mi jeszcze czy po tak długich \"wakacjach\" moich jajników one od razu zaczynają pracować czy dopiero później?? Mam nadzieję, że normalnie dostanę okres... A wogóle to kicha bez pigułek bo mój facet chce się kochać a ja się teraz boję bo nie chce być jeszcze mamusią :( a prezerwytwa?? jakoś im nie ufam Ahh ciężki jest los kobiety: -najpierw rosnął nam piersi-boli jak cholera -okres-tu bez komentarza -trzeba pamietać o dniach płodnych itp -po ciąży wyglądamy jak flak -... A faceci: - pobzykają sobie -jak coś \"skombinują\" to moga odejść -jedynym ich minusem sa zmazy nocne i widać kiedy się podniecają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda ze w tym czasie kobieta jest bardzo płodna. Moj gin kiedys powiedział, ze wtedy lepiej przez jakis czas szklanke wody zamiast..... Słyszałam o przypadku zajscia w ciąze kiedy była prezerwatywa i globulki :( Troche to nieprawdopodobne, ale.... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
ja dlugo nie moglam zajsc w ciaze po pigulkach a lekarz powiedzial ze pigulki moga u niektorych sprawiac problemy przy pozniejszych probach zajscia w ciaze. i to nie tylko moj przypadek. kobitce ktora ostatnio spotkalam w przychodni, na pytanie dlaczego juz rok ponad po odstawieniu pihulek nie udalo sie zaciazyc lekarz odpowoiedzial, "wie pani, takie moga byc nastepstwa..." tylko dlaczego wczesniej jej niklt nire uprzedził? i mnie tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaa
Jeśli chodzi o ból jajników po odstawieniu krótkim (ja na 2 miesiące odstawiłam) to mnie też bolały jak szalone. Teraz jestem po pierwszym opakowaniu od tej przerwy i też bolały i były plamienia. Pod koniec się uspokoiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×