Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćpechowa

Czy to znów urojenie...

Polecane posty

Gość gośćpechowa

Mam 30 lat ale dopiero niedawno zaczęłam swoją przygodę z seksem. Jednak chyba to nie dla mnie. Po pierwszym razie kilka miesięcy zajęlo mi uwierzenie, że nie jestem w ciąży, bo mój organizm dawał wszelkie jej oznaki. Niepotrzebnie zdecydowałam się na drugi raz i teraz znów przechodzę horror. :/ Tylko tym razem jeszcze nie wiem czy to znów podświadomość czy jednak mam takiego pecha by wpaść już przy drugim razie i mimo zabezpieczenia. Nie mam już sił na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz taki problem to nie rozumiem dlaczego znów współzyłaś? Powinnaś pójść do specjalisty bo masz problem psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpechowa
Wiem, że to był wielki błąd ale czasu już nie cofnę. Liczyłam że tym razem będzie wszystko okej. Najgorsza jest ta niepewność czy rzeczywiście wpadłam, czy to wyobraźnia. Na razie testy wychodzą negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpechowa
Wczoraj zrobiłam betę hcg i wyszła mniej niż 0,100. Ale nie wiem czy daje mi już 100% pewności czy jednak mogło być jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Poszukaj pomocy seksuologa bo ewidentnie problem jest natury emocjonalnej .Może Ci to odebrać wszelką radość zbliżenia z drugim człowiekiem.Naprawdę w dzisiejszych czasach są metody, byś czuła się całkowicie bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpechowa
Jeśli te wszystkie objawy które mam rzeczywiście okażą się urojone to na pewno udam się do specjalisty. Ale na razie mój organizm mówi mi coś innego niż wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
To ciąża rzekoma-częsta u kobiet, które bardzo boją się zajścia w ciążę.Taki stan wymaga terapii-ginekologa (który dobierze własciwe metody antykoncepcji), psychologa i seksuologa.Dotknięte tym lękiem kobiety naprawdę odczuwają fizycznie wszelkie objawy ciąży.Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×