Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opoooooline

czy usg dopochwowe boli?

Polecane posty

Gość opoooooline

co w ogóle dzięki niemu mogę się dowiedzieć? czasem mam bóle podbrzusza i chce to usg zrobić, by spr czy jest wszystko ok. jak się do tego przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinna
Specjalnie nie musisz się przygotowywać, poprostu jak na normalną wizytę. Takie usg wogóle nie boli a dowiesz się tego samego co na normalnym. Różnica jest taka że do normalnego musisz mieć pełny pęcherz a do takiego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoooooline
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile pamiętam to treba mieć swoją prezerwatywę i trzeba wypić ok 1 litra wody przed wejściem ale boleć nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yeez
to gdzie ty hcodzisz do lekarza, ze swoja prezerwatywe musisz miec ? Luuudzie. Nie trzeba miec nic swojego i pęcherze nie powinien byc pelny, wrecz przeciwnie. I nic a nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili
nic nie trzeba pić i żadnej prezerwartwy też nie przynosić!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sondeczka
a jak wkładasz sobie wibrator to boli? uczucie podobne;P tyle,że nie wibruje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinna
nie trzeba brać żadnego espumisanu, wogóle nic i nie na czczo, w takich przypadkach robi się usg jamy brzusznej a nie dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie picie wody
sonda jest chyba mniejsza od wibratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKA TAM ALERGIA
żadnej prezerwatywy nie trzeba mieć z sobą, chyba ze wcześniej ktoś powie, i to nic nie boli!! nie stersować sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatu.tata
Nic nie boli. Uczucie podobne do tego jak penis wchodzi do pochwy, tylko ta sonda jest chyba cieńsza od penisa. Tarcia tez nie ma, zdaje sie lekarz te sonde ubraną w prezerwatywę wcześniej smaruje żelem, wiec wchodzi jak po maśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriaaaaaaa
nic nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja miałam pecha - bolało okrutnie kiedy lekarz "dopychał" mi głowicę żeby dokładnie obejrzeć jajniki :o Koszmar! Nie wiem czy to kwestia samego lekarza czy mojej wrażliwości. Poza tym nic nie musiałam pić ani mieć swojej prezerwatywy - lekarz miał takie specjalne prezesy na głowicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOze masz endometrioze -chorobę obajwiająca sie bolami brzucha, spowodowana wrastaniem komorek endometrium w inne miejca niz macica i wtedy usg przez pochwe boli. W innym wypadku nie powinno. MOja Pani ginekolog robi mi je przy kazdej wizycie i ogladamy sobie jak wygladaja moje jajniki i owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie mam. Badanie robiłam już jakiś czas temu, żeby właśnie sprawdzić czy wszystko ok, kiedy przez dłuższy czas bezowocnie staraliśmy sie o dziecko. Drugi raz miałam badanie waginalne w 8 tyg ciąży, już bez takiego dociskania i przez innego lekarza i było ok, więc najbardziej podejrzewam tamtego lekarza o niedelikatność po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a TOz CI brutal, niektorzy lekrze powinni miec pochwy i zobaczyc jak to moze bolec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli przy endometriozie
mnie bolało bardzo. mam polipa w macicy i podobno jest to wynikiem endometriozy. wiele lat temu miałam operację z usunięcia cysty jednego jajnika i wygląda na to, że to wszystko właśnie sprawa endometriozy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy. Wedlug mnie nie jest to przyjemne,ot taki dyskomfort,ale dla mnie nie ból. Nic wcześniej brać nie trzeba tylko oczywiscie dobrze się podmyc to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×