Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieznajoma18888

czy w 13 tygodniu ciazy mozna juz sie dowiedziec o płci dziecka ?

Polecane posty

Gość nieznajoma18888

czesc w srode 6 lipca byłam na usg genetycznym i zapytałam czy juz widac jaka bedzie płec dziecka . lekasz mi powiedział ze to bedzie chłopak .. ja tak sie zastanawiam czy to jeszcze za wczesnie zeby było widac płec dziecka ale moze sie myle ? a mam takie pytanie co oznaczaja te skroty: GA LMP :15,1 HBD i GA USG :15,3 HBD dziekuje za dpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopca można poznać juz w 11 tygodniu bo wtedy wyraźnie wykształca się penis, także w 13 tyg mozna juz poznać płeć bez problemu tak jak u ciebie, 100% pewności jest zawsze po około 22 tygodnia kiedy są rozwinięte już w pełni narządy płciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vangelis
Mi lekarz rozpoznał płeć w 16 tygodniu i nie pomylił się, mam chłopca:)ale w 13 tygodniu to wydaje mi się troszkę za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma18888
no mi tez sie wydaje ze jest za wczesnie na plec dziecka aby rozpoznac ale jak lekasz mi powiedzial ze to bedzie chłopak // ja juz mam zachcianki na mieso oprocz grilowanego .. a podobno jak sie ma zachcianki na mieso to bedzie chłopak tak mi kolezanka powiedziała ona jak była wciazy i miała zachcianke na mieso to bedzie chlopak .. i urodziła zdrowego synka ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... może to i wcześnie, ale skoro w 11 tyg juz jest rozwinięty penis to w przypadku chłopczyka lekarz mógł juz go zauważyć i stwierdzić że prawdopodobnie bedzie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vangelis
E tam zabobony.... ja miałam zachcianki na słodkie a to na dziewczynkę a mam chłopca a ogórka kiszonego nigdy nie miałam w ustach a to mówią że też na chłopca.Żadne to wyznaczniki.Z resztą robi Ci jakąś różnicę co będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma18888
no ja wlasnie mam ochote na ogórki kiszone .. na słodycze , na lody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vangelis
Moniak w 11 tygodniu narządy płciowe są już zróżnicowane ale wyglądają jeszcze tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdf
do 13tyg narzady plciowe i zenskie i meskie wygladaja niemalze identycznie wiec nie wierzylabym jeszcze lekarzowi i poczekala do nastepnego usg, wowczas jesli to chlopak to ci potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma18888
ja tez tak mysłe ze poczekm do nastepnego usg .. a nastepne mam za 6 tyg ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma18888
a tylko ze ja od poniedziału juz bede w 14 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, ciekawe, myslałam, ze juz w 11 tyg bedzie widać różnice skoro narządy są częściowo wykształcone :) nie wiedziałam, że jeszcze tak mało sie różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 13 tyg to jeszcze usuwają
i mówią że to jeszcze nie człowiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma18888
mi lekasz powiedział ze na 60% brdzi chłopak.. ale radzil mi nic jeszcze nie mowic rodzinie bo moe sie zmiecic ,, i kolejny usg mam za 6 tygodni to juz wiadomo bedzie jaka bedzie plec dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zarowno w pierwszej jak i drugiej ciazy bylo wiadomo ze chlopaki w 12 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syna rozpoznano mi na prenatalnych, później za każdym razem było już pewne, ze będzie syn, jest syn. Córeczkę rozpoznano mi na prenatalnych i tez córeczka, tak wiec dobry lekarz umie już zobaczyć pleć, chyb, ze jest ułożone tak, że po prostu tego zobaczyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 12 tyg na prenatalnych w renomowanej klinice powiedzieli ze syn . Ja załamana, a potem okazało się, że dziewczynka :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×