Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodidek

czy w dni nie plodne mozna zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość dodidek

mam problem wczoraj z chlopakiem wspolrzylam bez zabezpieczenia ale to byl 1 dzien po okresie i mam nadzieje ze dni nieplodne. ale nic sie nie dzialo nie bylo zadnych plemnikow. wczoraj tu napisalam i sie wystraszylam ze moge byc w ciazy bo sa te niekontrolowane wytryski i sluz u faceta. mam isc dzis do lekarza czy co mam robic pomozcie prosze !! ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssssssia
* niepłodne się pisze razem *dzień po okresie masz dni niepłodne a jak sama nazwa wskazuje są wtedy dni NIEPDŁODNE! * jeżeli się martwisz zrób test dzień po spodziewanej miesiączce jeżeli okres nie przyjdzie. * nie denerwuj się bo sam stres opóżnia okres. narazie nie masz czym sie denerwować... ps : co robiłaś na biologii,że zadajesz takie głupie pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura totalna
dzień po okresie w zalezności od długosci cyklu i okresu mogą być dni płodne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodidek
wiesz moze sa i glupie ale jak wczoraj mi odpisywali to kazdy madry by sie bal. ;P uff czyli jesli nawet ten sluz albo niekontrolowany byl to nie jestem w ciazy? a czekac miesiac zeby zrobic test to ja nerwicy dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodidek
okres mialam ciagle 18tego teraz mialam 14tego od stresu i trwa 6 dni zawsze. no z tego co ja wiem to mam dni nieplodne po okresie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otes
wez zrob test po 14 dniach..bedzie juz wiarygodny...na moja bedzie wystzko ok:) nie jest az tak latwo zajsc w ciaze jak sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otes
no i masz dni nieplodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodidek
OTES kamien spadl mi z serce wkoncu madre slowa i pocieszajace. a wczoraj jak tu napisalam to kazdy mi wmawial ze sie da zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodidek
dzieki wlasnie zamierzam zadzwonic i umowic sie na wizyte. Ale to wszystko dzis juz mnie bardziej uspokoiło bo wczoraj to juz koszmar wszyscy pisali ze ciaza na bank. ja jeszcze nie bardzo mysle o dziecku no chyba ze za jakis dluugi czas ;p ale dzieki wszystkim za madre slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otes
no ale nie ma co sie terz truc postinoremmja sama wzielam i co...i 50 dni nie mam miesciaczki....i wsytzko rozregulowane...a po okresie jak mialas mniej wiecej regularny cykl to dni niepoldne sa i do tego nie bylo wytrysku wciebie to jzu w ogole...naprawde nie masz czym sie martwic...jakbys to zorbila w srodku cyklu to jeszcze bys mogla leciec..ale teraz starcisz duzo kasy bo kosztuje on ok 70 -80 zloty..wizyta u lekarza a jak juz to jest 2 dzien to ze zadizala jest mniejsze prawdopodobienstwo bo w 1 dobie jest 99 % pozniej ju coraz mniej...ale zrob jak uwazasz...jak ci lekarz powie..nie wiem...ale na moje to bezie wystzko ok..ja tez znam wiele osob ktore tylko i wylacznie seks przewywany od 5 lat np moja kolezanka stosuje i w ciazy nie jest..ale ja tez tgo nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otes
a zajsc zawsze mozna...ale czemu wystzkim sie wydaje ze tak latwo jets zajsc w ciaze....no bez przesady....chociaz czasmi i sie udaje za 1 razem a czasmai po 2 latach..o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łech łech łech
to może czas zacząc stosować jakieś zabezpieczenia skoro nie chcesz jeszcze dzieci ?? dziecko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość structuralist
słuchajcie, no ale nie jest tak, że przed okresem kilka dni i po okresie są dni niepłodne???? nawet przy nieregularnym okresie? no bo powiedzcie mi, czy jak się okres przesuwa to owulacja też czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otes
dokaldnie...bo gdy sie cykl wydluza to znaczy ze owulacja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenap
Otes jeśli masz nieregularny okres to zaraz po miesiączce możesz miec dni płodne.Ja 10 lat temu po takiej wpadce syna urodziłam.A ponadto trzeba przynajmniej rok obserwować swój organizm ,zeby dokładnie wiedzieć kiedy sie ma dni płodne.Czasem wystarczy stres czy zmiana klimatu i juz się wszystko moze rozregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenap
I nie chce nikogo straszyc tylko przestrzec bo czasem może byc za pózno na myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo halooooo
przy nieregularnych cyklach ciężko mówić o ty kiedy są dni płodne a kiedy nie- wiem co mówię, moja córeczka została poczęta w ostatni dzień miesiączki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenap
Halo Halo witaj w klubie bo widze ,ze mi nikt nie wierzy,że nie można byc az tak pewnym dni płodnych czy niepłodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenap
Halo Halo mój syn poczęty był w pierwszy dzień po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo halooooo
a no właśnie, ale nikt nie chce Wam tu dziewczyny wmawiać, że jesteście w ciąży, tylko że jest taka możliwość i nikt nie wmówi mi, że po miesiączce zaraz na 100% są dni niepłodne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo halooooo
albo inaczej- że na 100% nie można zajść w ciążę, bo uwierzcie, że można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno, kiedy jest większe prawdopodobieństwo dni niepłodnych? przed czy po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo halooooo
jak masz nieregularny cykl to nie ma mocnych :D - nie ugadniesz kiedy owulacja i kiedy jakie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenap
Ja z kolei miałam regularne cykle ale strasznie stresowe życie wówczas związane z praca w dodatku problemy rodzinne.Nigdy nie stosowałam naturalnych metod antykoncepcji a wtedy po prostu wpadłam kochając sie 1 dzien po okresie.Pamietam 28 luty.....Paradoksalnie ta ciąża okazała sie zbawienna dla mnie,zreszta i tak ślub był tuż tuż.Kiedy miałam dni płodne bądż niepłodne?-nie wiem tez byłam zdziwiona.I pisze to tylko dlatego żeby ostrzec niedojrzałe nastolatki przed pochopnymi krokami ,bo naprawde łatwo sie mozna "przejechać"licząc tylko na metody naturalne lub na sex w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenap
Kenap-nie sex w ciąży tylko podczas okresu-sorry zagapiłam się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo halooooo
tak więc droga autorko- nikt Ci nie wmawia że da się zajść, bo faktycznie się da i tu nie ma nic do wmawiania. a swoją droga to daj znac co tam z tego zamieszania wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w co
nie wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie..dzien po miesiaczce nalezy juz do dni ryzyka. To, ze jeszcze macie krwawienie, nie znaczy ze sluz plodny juz nie wystepuje. Roetzer zezwala na szalenie do 6 dnia cyklu. U mnie wtedy jeszcze jest miesiaczka, ale juz uwazam. Tzn te 6 dni przyjmuje sie dla 28 dniowego cyklu. Ogolnie regula jest taka: dlugosc cyklu minus 20 dni daje dni wzglednie nieplodne. A wiec przy krotszym cyklu tych dni bedzie mniej lub wcale! WZGLEDNIE, albowiem owulacja moze wystapic wczesniej. Skutecznosc tej metody wynosi 98%. Dlaczego? Ano dlatego, ze owulacja moze sie przesunac. To, ze zwykle mialas cykl 28 dni, nie znaczy ze tym razem ne bedzie krotszy. Natomiast po owulacji wspolzyc mozna ze 100% pewnoscia. I nieprawda jest, ze dlugi cykl = dluga owulacja. Owulacja wysteuje, komorka zyje 24 godz. Natomiast w dlugich cyklach owulacja wystepuje pozniej. Po 3 dniach od podniesienia sie tem, dla pewnosci 4 mozna juz wspolzyc smialo do konca cyklu. Polecam ksiazke dr Roetzera, bo nie chce mi sie jej tutaj przepisywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę.....
że ktoś może naiwnie mysleć, ze nie zajdzie w ciąże bo dzień po okresie są dni niepłodne i już xD hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×