Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE

czy zajście w ciąże podczas chwilowego włożenia penisa do pochwy jest możliwe

Polecane posty

Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania doswiadczona 29
gratuluje, bedzie sliczny bobasek, zastanawialas sie juz nad imieniem? tatus jest fajny? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE
chodzi o to że czy podczas chwilowego włożenia penica do pochwy jest możliwość prosze niech ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE
niby są tabletki po zapłodnieniu ile one działają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE
no tak! one są na recepte czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE
no naprzykład o nie Ja nigdy nie miałam takiego problemu więc nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyno nie bierz POSTINORU :O :O :O małe szanse są , ze mogłas tak zajść w ciąże :O po pierwsze mogłaś mieć dni niepłodne, po drugie nawet jak był ejakulat to nie zawiera on plemnikow klasy A ktore moga zaplodnic po trzecie musialoby to byc jakies cudowne poczecie a postinor Ci namiesza w organizmie a jestes mlodziutka chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z teoria w stu procentach na kafe masz na temat postinoru,ale ja tez odradzam....to musialby byc cud....a zastanow sie czy byly ku temu warunki,to co opisala teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE
dni były płodne i dlatego nie wiem bo test ciążowy niby robić sie powinno po 7 dniach od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na postinor masz 72 godz czasu licząc od stosunku. \"Teoria\" ma rację, to jest duży szok dla organizmu, ale radzę przeliczyć sobie dni... może rzeczywiście masz akurat dzień niepłodny. Jeśli wyjdzie inaczej...czym jest taki szok dla organizmu w porównaniu z ciążą w tak młodym wieku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo raaaanyyy
W głowie mi się nie miesci jak mozna rozpoczynac zycie seksualne bez grama wiedzy na ten temat. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
napiszcie prosze jkie sa skutki brania tych tabletek... biore podobne.. dzis 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESTETY ALE TAK
TAK MOżNA NIESTETY ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko :O :O dziewczyny do książek !!! :P Natia tak są różne , jedne sa klasy A i one zapładniają a inne są słabsze i szybko umierają a w ejakulacie najczęściej są te słabsze jeśli wogóle sa bo czasami żadnych plemników tam nie ma MAŁA 89 --> a skad wiesz, ze płodne i że miałas owulację i pęcherzyki graffa gotowe do zapłodnienia ? robiłaś USG wewnętrzne ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE
czyli nie powinnam sie martwić czy coś mam teraz zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESTETY ALE TAK
radzę wziąć te tabletki :/ ja nie wzięłam i zaszłam w ciąże i własnie to było takie "cudowne" poczęcie bez praktycznie stosunku, dokladnie jak Ty to opisałas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala18 poczytaj sobie co dziewczyny pisaly o postinorze,moga rozlegulowac cykl,zatrzymac owu,z reszta powinno byc napisane na ulotce.....spokojnie nic sie takiego nie stanie,ale to nie sa tabletki do czestego zazywania,a juz napewno nie nalezy ich traktowac jako antykoncepcji....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
mi lekarz powiedzial ze to bardzo duza dawka hormonow :-/ i ze to bedzie tekki szok dla mojego organizmu bo zwykle tab. anty maja o wiele mniej w sobie tego... mowila mi tez ze moge miec bole glowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE
a ile jest procent ze zaszłam a ile ze nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą co mnie to obchodzi :P żryjcie POSTINOR raz w miesiącu bo się wam facet penisem o majtki otarł :O ale jak za kilka lat nie będziecie mogły zajść w ciąże to pretensje do samych siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala89...nie wim czy ktoras sie odwazy ci podac szanse w procentach....marne szanse na ciaze,prawie zadne,tak jak mowila teoria w ejakulancie sa niskiej jakosci plemniki,albo wcale....z reszta jak mowisz to byla chwila.....te plemniki to jakies torpedy musilyby byc chyba zeby doleciec do jaja i je zaplodnic.....jesli w ogole bylo jajo gotowe do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE
a skąd mam wiedzieć Aż tyle rzeczy to ja nie wiem niestety:( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde sa bardzo male szanse prawie zerowe, skoro nie kochalas sie , nie bylo wytrysku a to co sie stalo trwalo kilka sekund wiec nie martw sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no raczej , ze nie wiesz :P a powiedz mi jedno : JESTEŚ NA 100 % PEWNA, ZE MIAŁAŚ DNI PŁODNE ???? a jeśli tak to na jakiej podstawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA89 POMÓŻ PROSZE
a skąd wiedzieć czy pęcherzyki są gotowe?? teoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×