Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stiga

czy znacie dobry lubrykant ...????

Polecane posty

Gość Stiga

Pomocy od kilku lat biore proszki anty i mam coraz wieksze problemy z podnieceniem sie a tak dokladniej z odpowiednim nawilzeniem pochwy. nawet jak w lozku jest mi cudownie moja pochwa jest sucha potrzebuje jakis dobry lubrykanyt bez recepty moze cos poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
Feminum ok.14 zł bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiga
mam nadzieje ze nie ma po tym zadnych skutkow ubocznych Wielkie dzieki za pomoc :) Chyba zaraz pujde do apteki i to wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
Nie ma żadnych skutków ubocznych, wiem bo sama od czasu do czasu stosuje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiga
ok to urywam, sie z pracy i ide do apteki :) ratujesz mi zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmej
najlepszy jest chyba K-Y Jelly firmy Johnson& Johson, kosztuje ok 15 zł jak dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
ten ostanio wymieniony jest chyba sporo drozszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramo
durex!!!rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam durex- taki najzwyklejszy, niebieski....kosztuje ok 15 zł......w prawdzie nie mam porównania z innymi ale ten jest naprawdę ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie durexa
ja tez polecam. Poza tym jest ogolnie dostępny, nietylko w aptekach. nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminum
Polecam Feminum. super sprawa! łatwy w użyciu i tani!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminum
nie zgadzam sie z toba. ja stosuje feminum juz od dawna. probowałam, tego durexu, ale feminum nie dorasta do piet. feminum jest bardzo intymny, bezzapachowy. zreszta kazdy wybiera co mu pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość advenalia5
Prosze doradźcie :) Dziewczyny chce kupić lubrykant, a przyznam że zupełnie nie mam w tym doświadczenia. Z tego co czytałam wiem że są 2 rodzaje lubrykantów: na bazie wody - ale te szybciej wysychają i na bazie silikonu - szczególnie polecane do miłosnych igraszek i prezerwatyw. Napiszcie prosze jakie są te lubrykanty, które wymieniałyście (chodzi mi o ich skaład: czy woda czy silikon; i czy "zdają" egzamin w łóżku). Będę wdzieczna i pozdrawiam wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość advenalia5
Dzięki Bernadetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulenieczka
u mnie w łóżku feminum sprawdza sie rewelacyjnie. mialam problemy z suchoscia pochwy jak zaczelam brac tabletki anty, no i lekarz poradzil mi feminum. nieraz jak u niego jestem to daje mi darmowa probke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zel do USG
do kupienia w aptece ok 3 zl/500 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko to nam
K&y bezzapachowy, bezwonny poprostu najlepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielość
miałam taki problem, matko, wciąz kupowałam inne, jeden wysychał, inny przy dłużeszj pracy zamieniał się w klej, w uzyciu był nawet masmix, rzuciłam to wszystko w cholerę. Mój kochanek po prostu slinił palce albo brał mnie po francusku i sprawa załatwiona. Jak za mało poślizgu to sama w międzyczasie ślinię palce i smaruję sobie wejście. On nie musi jeśc tego chemicznego świństwa, a ja czuję się po prostu bosko, ten lubrikant nikgdy nie zawodzi. No i żadnych tabsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecajacy
zdecydowanie polecam dostepny glownie w internecie "Swiss Navy" na bazie silikonu. baaaaaardzo oszczedny, w miare tani, bezzapachowy, bez smaku, idealny takze do masazu, bo prawie nie wysycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie paliłam
ale jak sie tyakim czyms wysmarjue to chyba facet nie zrobiu mi minetki,bo bedzie czuł zapach i smak tego lubrykatu,czyz nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggot
Zdecydowanie odradzam durexa!!dostalam alergii i infekcji wiec za jeden numerek z lubrykantem miesiac postu;P.ginekolog stwierdzil ze wywoluje podobne reakcje u 50 % kobiet.polecil mi feminum bo jest chemicznie obojętny w przeciwienstwie do durexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 12
to jak to jest z ta minetka?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulinkaa
od ponad 2 lat feminum i żaden inny. najlepiej nawilza, nie pachnie i jest niedrogi. w sumie chyba po nim mam najwiekszy komfort kochania sie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvainette
Dzisiaj moje Kochanie kupi Feminum bo widze że zbiera całkiem dobre opinie na tym forum. Wieczorkiem wypróbujemy wiec dam znać jak sie sprawdził ;) Co do Durexa to miałam niebieski i... hmm może nie mam doświadczenia z lubrykantami, ale ten strasznie się kleił. Kiedy nałożyłam troche na dłoń i chciałam popieścić mojego mężczyzne dłonią po chwili zamiast się ślizgać poprostu się lepił. Przez co cały penis się lepił... Później kiedy chcieliśmy się kochać musiałam naślinić sobie tam na dole bo inaczej sie nie dało... I tak za każdym razem. Myślałam że to może dlatego że za mało go wycisnęłam więc kolejny raz spróbowaliśmy więcej go użyć. Niestety efekt ten sam. Na początku super a później zamiast poślizgu takie niemiłe uczucie lepkości. Cała pochwa wraz z okolicami i penisem mojego partnera w lepiącej sie mazi. Ja nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejzolecka
Kiedyś żele nawilżające stanowiły temat tabu, niemal nieobecny w otwartej rozmowie. Teraz, gdy środki nawilżające uprzyjemniające seks są reklamowane w polskiej prasie i telewizji, warto dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Zobacz tu: http://is.gd/c7j0i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibulka
ja polubilam Unimila, zwykly zaden rozgrzewajacy bo szczypie Feminum z apteki pienil sie..... :/ a ten Unimil jest na prawde dobry:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooreland
Najpierw kupcie sobie środek w rozrost szarej masy. Kretynka smaruje sie MASMIXEM! Co za debilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×