Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaki21

CZYM GOLICIE MIEJSCA INTYMNE?

Polecane posty

Kremem do depilacji czy normalna maszynka do golenia+pianka...bo ja preferuje 2 sposób.Kremy nigdy wszystkieog dokładnie nie wygola.Chyba ze macie inny sposób,a chyba nie depilator co?:p pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty
ja nie golę, uwazam ze golenie miejsca intymnego to chora przesada, chyba ze tylko troszke, ale calkiem to nie jest normalne. Przeciez po cos one tam sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhh
to pod pachami i na nogach tez nie golisz "bo po cos one tam sa" ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na łyso to też nei gole,tylko głównie po bokach,żeby z majtek nic nie wyłąziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty
Kaki, tak to rozumiem. Natomiast to nie tak jak napisal ktos powyzej (wiedzialam ze tak to bedzie odebrane). Szczerze powiedziawszy, to te pod pachami i na nogach tez po cos sa, ale te golimy prawie wszystkie kobiety pewnie, bo sa widoczne. A miejsce intymne jest bardzo wrazliwe i na pewno na zdrowie nie wychodzi calkowite golenie zwlaszcza srodkami chemicznymi typu kremy. To ochrona przed obtarciem, kto goli calkiem to ma chyba jakas fobie. Lub jest przesiakniety seksizmem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"co ty\" masz 100%racje,ale jak ktoś lubi,to niech sobie goli,czasem też chłopacy do tego namawiają...ale to rzeczywiście podrażnia,a skóra w\\zwłaszcza w tych miejcach tego nie znosi.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja depiluję woskiem prawie całkiem bo tak lubie, tak mi wygodnie!! Nie mam fobii i nie jestem zepsuta ( no najwyżej troszkę). Dawniej zanim wynyslono ubrania człowiek był prawie calkiem owłosiony.Może i owłosienie w miejscach intymnych do czegoś słuzyło kiedys. teraz tę role przejmuje bielzina. Uważam ze włoski \"tam\" nie są juz czlowiekowi do nieczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty
Hm, moze to jest mile, ale jakos nie moge sobie wyobrazic, zeby tasm bylo lyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo mile!! gładziutko i przyjemnie. Ja sobie nie wyobrazam żeby tam NIE było łyso. To na prawdę bardzo przyjemne kiedy sie dotyka tego miejsca a tem nie ma włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty
Ale jak sie zacznie to pewnie trzeba non stop juz potem, bo odrastaja silniejsze i sztywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli się goli maszynką to tak. Ale ja depiluje woskiem. Po tym odrastają coraz słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty
pewnie woskiem boli po co si etak katowac a jak kiedys stwierdzisz ze jednak wolalabys miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem boli, ale nie tak jak sobie wyobrażałam. A jesli kiedys bede chciała miec włoski to porostu ich nie wydepiluje. Po wsoku odrastają przez jakis miesiąc moze 5 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kto goli calkiem to ma chyba jakas fobie. Lub jest przesiakniety seksizmem\"-ratujcie mnie ludzie jaki tekst!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty
Prosze, to jedna z tych osób ;-) Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
A mi sie wydaje, ze jak face tak pomysli o swojej kobiecie, to znaczy ze gnojek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez gole maszynka,ale chyba przejde na wosk,bo ta maszynka to jest troche uciazliwe. Tez zostawiam sobie tylko paseczek,bo wydaje mi sie to bardzo seksowne,ale przede wszystkim higieniczne. Nie wyobrazam sobie,ze mialabym chodzic z wlosami oblepionymi jakas wydzielina lub krwia. A tak sie niestety dzieje,jesli ma sie wlosy- nawet jak sie czlowiek podmywa 3 razy dziennie, to i tak nie utrzyma pelnej higieny w tym miejscu. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmmmmmmmmmmmmm
to 3/4 facetów albo i wiecej to gnojki. Miedzy kumplami bardzo czesto wysmiewaja takie ktore sa niewygolone. Zauwaz tez ze bywały na forum topiki pisane przez facetów z prosba o rade jak namowic swoja kobiete do tego zeby sobie chociaz troche wygoliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Może mas zrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a se se se
moje drogie ja po prostu nie wyobrażam sobie być zarośniętą w miejscu intymnym! włosy w tym miejscu nie spełniają już żadnej funkcji to pozostałości po praprzodkach. i powiem wprost kobieta nie wydepilowana w tych czasach jest kobietą zaniedbaną!jak można dopuścić do tego aby mieć włosy na nogach pod pachami i w miejscach intymnych?fuj! nie mówię aby całkowicie golić miejsca intymne- ale jakość estetycznie musi to wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegem
Dlaczego idiotka???? Bo pisze ze nie goli sobie miejsc inymnych ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie,nieładnie tak kogoś nazywac!!! a w ogoe pytanie było o to czym golisz a nie czy golisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,absolutnie nie o to chodzi tylko spójrz proszę trochę wyżej jak wyśmiewa się z mojej wypowiedzi,zupełnie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wszystko jasne?To tej osobie brakuje zdrowego podejścia i kultury przede wszystkim. Co do tematu:wyłącznie maszynka,kremy depilujące to strata czasu, pieniędzy oraz nerwów. w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie te kremy to tez wielka lipa,bo potem i tak trzeba maszynka poprawiac,a ic cena?kosmos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:najgorsze jest to że jak już się zapłaci odpowiednią sumę za krem to (w moim przypadku) też do niczego się nie nadaje,kilka już oddałam koleżance,następnych już nie plnuję kupować bo i po co?Na wosk zbieram się już chyba z rok i przemóc się nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wosk to byłby chyb horror jakiś...nawet nog depilatorem staram sie nie golic,bo boli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty
Po pierrwsze boli, po drugie podraznia - niestety. MisX, wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Ja raz skusiłam sie na krem i niegdy w zyciu wiecej. Miałam przez tydzien jakies syfki. Uratował mnie krem ALANTAN PLUS ktory plecam kazdej dziewczynie golacej sie TAM. Uzywam go po kazdym goleniu i jest ok (tzn. przez zadnych krostek i podraznień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×