Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość era

Diane35-ladna cera

Polecane posty

Gość era

czy to prawda ,ze po Diane 35 poprawia sie wyglad cery -podobno hamuja rozwoj pryszczy??? tylko na rezultat trzeba poczekac ok 3 miesiecy.Z niecierpliwoscia czekam na wsze opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wix
JA stosuje Diane od lipca i narazie efektów nie widac:/A Ty bedziesz uzywac Diane,tylko do tego ,zeby pozbyc sie problemu z brzydka cera czy w celu antykoncepcyjnym tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ze poprawiaja cere, ale jezeli nie masz tradziku nie decyduj sie na te tabletki, chyba ze masz zrobione badania hormonalne i lekarz Ci je zleci, chociaz ja bym sie nawet wtedy drugi raz zastanowila, to sa okropne tabletki, sama bralam, niewiele wiedzialam wtedy o tabletkach hormonalnych, maja duzo skutkow ubocznych, chociaz oczywiscie nie u kazdej dziewczyny wystepuja - nie spotkalam sie jeszcze z taka, poza tym, pomimo gdy w trakcie brania cera jest idealna, tak po odstawieniu katastrofa, w ciagu pol roku - do roku, wszystko powraca a bywa ze jest nawet gorzej, dlatego naprawde sie zastanow, zrob odpowiednie badania, moja kolezanka miala okropny tradzik, pomoglo jej, ale potem wszystko wrocilo i tylko niepotrzebnie sie faszerowala tak duza dawka hormonow, naprawde nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaxxxxxxx
Hej . Ja zażywałam Diane 35 przez 2 lata. Stosowałam ją w celu antykoncepcji a przy okazji na poprawienie wyglądu cery. Cera oraz włosy bardzo sie polepszyły. Antykoncepcja też działa. 4 miesiące temu odstawiłam tabletki i pryszcze nie powróciły ale hormony zaczeły szaleć. Mam bardzo podwyższony poziom prolaktyny ( norma 23 a ja mam 230). Lekarze z którymi rozmawiałam twierdzą że nie wolno Diane 35 stosowac dłużej niż pół roku, gdyż to ciężki środek hormonalny. Lepiej skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszkaxxxxxxx jezuu co za lekarz przepisywal Ci Diane przez 2 lata???? aby kuracja byla \"skuteczna\" musi trwac 9 miesiecy, jezlei po tym czasie badania sa ok, mozna zazywac jeszcze 3 miesiace, ale potem TRZEBA odstawic, albo zmienic tabletki Mowisz ze 4 miesiace temu odstawilas, poczekaj jeszcze, jak pisalam powrot wszystkich rzeczy na ktore sie bralo Diane trwa od pol roku do roku, jesli po tym czasie bedzie wszystko ok, to brawo, bedziesz pierwsza dziewczyna od ktorej uslyszalam ze tabletki spelnily swoja role, nie mowie ze takich dziewczyn nie ma, ale po prostu jeszcze sie z takimi nie spotkalam poza tym Diane nie bierze sie na antykoncepcje i przy okazji na cera, ale stosuje sie ja przede wszystkim ze wzgledu na zla cere, przetluszczajace wlosy, nadmierne owlosienie i przy okzaji dziala ona antykoncepcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszkaxxxxxxx jezuu co za lekarz przepisywal Ci Diane przez 2 lata???? aby kuracja byla \"skuteczna\" musi trwac 9 miesiecy, jezlei po tym czasie badania sa ok, mozna zazywac jeszcze 3 miesiace, ale potem TRZEBA odstawic, albo zmienic tabletki Mowisz ze 4 miesiace temu odstawilas, poczekaj jeszcze, jak pisalam powrot wszystkich rzeczy na ktore sie bralo Diane trwa od pol roku do roku, jesli po tym czasie bedzie wszystko ok, to brawo, bedziesz pierwsza dziewczyna od ktorej uslyszalam ze tabletki spelnily swoja role, nie mowie ze takich dziewczyn nie ma, ale po prostu jeszcze sie z takimi nie spotkalam poza tym Diane nie bierze sie na antykoncepcje i przy okazji na cera, ale stosuje sie ja przede wszystkim ze wzgledu na zla cere, przetluszczajace wlosy, nadmierne owlosienie i przy okzaji dziala ona antykoncepcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormonalna
po kuracji Diane 35 mam problemy z hormonami (juz 5 lat) a cera jaka byla taka jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska 19
Niekoniecznie Diane musi pomoc na pryszcze, pomoże tylko wtedy gdy są one spowodowane nadmierną produkcją androgenów przez jajniki, ale niestety androgeny produkują także nadnercza i w takim przypadku Diane napewno nie zlikwiduje problemów. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie diane
przepisywał gin przez prawie 5 lat...powinnam go podać do sądu?? i jeszcze eraz po odstawieniu zapisał mi ...POSTINOR "jakby co" nie uwazał na studiach...chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia
cześć... mam pytanko jeżeli zaczełam stosować diane 35 ale tylko ze względu na antykonepcje, (nie mam żadnych problemów typu trądzik)... lekarz przepisał mi je ponieważ poprzednie mi nie odpowiadały !! czy jest możliwe ze jezeli nie bede już ich brała to moge mieć jakieś problemy z trądzikiem...?? jeszcze jedno słyszałam ze niektóre dziewczyny twierdza ze po braniu diane 35 miały guzy?? czy słyszałyście o tym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia jak mogl Ci przepisac Diane jesli chodzi tylko o antykocepcje??? nawet w ulotce jest jak bykiem napisane ze to nie sa typowe tabletki anty, one sa na problemy z cera i inne takie, ale NIE sa do stosowania wylacznie antykoncecyjnego, radze Ci zmienic lekarza i to jak najszybciej, jest masa innych tabletek, z ktoych z pewnoscia cos by sie dla Ciebie znalazlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Diane równy rok, na wygląd cery nie miły żadnego wpływu, czasem nawet myślałam, że nawet ją pogorszyły, żałuje, że faszerowałam się nimi tak długo, a miało być taki pięknie ... cera jak marzenie... ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era
dzieki wam kobitki za wasze opinie-ale sie przestraszylam troche bo z tego co piszecie to te Diane 35 powinny byc wycofane chyba z produkcji jezeli tak szkodza przy dlugotrwalym braniu po 3 miesiacach najwyzej zminenie na inne Wlasnie konczy mi sie 1 opakowanie i powiem wam ,ze na mojej cerze pojawiaja sie co chwile nowe krostki niewiem czy to jest spowodowane tym ,ze organizm dopiero sie przyzwyczaja .jak narazie widze to w ciemnych barwach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
era jesli o mnie chodzi to powinni wycofac te tabletki, moj ginekolog ubolewa bardzo nad tym ze sa one jeszcze dofinansowywane, ja rozumiem ze gdyby kuracja tymi tabletkami pomogla i byla TRWALA, a nie ze to w wiekszosci /ponoc wiekszosci - ja jestem zdania ze niewiele jest dziewczyn u ktorych efekt sie utrzymal/ przypadkow zanika po skonczeniu \"kuracji\" . Jaki wiec sens ma faszerowanie sie takim paskudztwem?? Poza tym przyznam ze wiele ginekologow - takich juz troszke starszych - gdy widzi problemy z cera i owlosieniem - od razu przepisuje te tabletki - i to nie zawsze zlecajac najpierw badania odpowiednie - w takich sprawach warto sie konsultowac zarowno i z ginekologiem jak i z dermatologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25
tak to prawda. mnie bardzo poprawily cere te tabletki. jestem i bylam bardzo zadowolona,mimo ze wlasnie przez diane przytylam 15 kg i urosly mi bardzo piersi... to ostatecznie jestem zadowolona,mimo ze juz odstawilam te tabletyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko czy efekt antykoncepcyjny jest od razu czy trzeba troszke poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×