Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlugie cykle , prosze o porade

Polecane posty

Gość gość

Co moga oznaczac cykle 35-40 dniowe ? Raczej sa regularne . Miesiaczki mam bardzo bolesne I obfite . Czasami po okresie mam lekko brazowe plamienia . Tak samo jak przed mam bardzo silne PSM . Bola mnie piersi , kregoslup , jestem strasznie placzliwa , nerwowa , brak apetytu , mdli mnie , wysyp pryszczy . Nie wiem czasami jak mam sobie ze soba poradzic . Jestem wtedy kompletnie bezsilna na wszystko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś udać się do ginekologa. Mam podobnie, jednak w moim przypadku okazało się, że jestem zdrowa i "taka moja uroda"...Ciekawa tylko jestem jak będą wyglądały starania o dziecko, bo chcemy zacząć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Niektóre kobiety po prostu mają długie cykle-z natury.Dopóki różnice w długości cykli nie przekraczają 7 dni, nie ma większego znaczenia, czy miesiączki występują co 20-27 dni, 30-37 dni czy może, jak u mnie, co 40-47 dni.Nadal są regularne.Oznacza to tylko tyle, że owulacja występuje nieco częściej (w cyklach bardzo krótkich) lub nieco rzadziej, niż u innych kobiet.Przy stataniach o dziecko nie można więc zdawać się na wyliczenia, tylko staranniej się obserwować.Jak już mówiłam, zawsze miałam długie cykle (badania hormonów nie wykazały odchyleń, "leczenie" pigułkami nic nie zmieniło)-a jednak bez problemu zachodziłam w ciążę po 3-4 cyklach starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×