Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stokrotka122

Dni płodne, niepłodne?

Polecane posty

Gość Stokrotka122

Witajcie! Mam parę pytane do was. Chodzi o to , że w tamtym tygodniu uprawiałam sex z moim partnerem , prawie codziennie. No może 3,4 dni pod rząd. Oczywiście zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, a mój partner tak czy siak nie kończył w niej we mnie tylko na moim brzuchu. To głupie, ale po stosunku zawsze wycieram nasienie papierem, bardzo starannie, ponieważ nie chcę zajść w ciążę. Nie jestem pewna czy w tamtym czasie nie miałam dni płodnych, zaobserwowałam śluz dosyć rozciągliwy szklisty. Od dwóch dni występuję u mnie śluz nierozciągliwy, kremowy (konsystencja jak balsam) a gdy wyschnie jest lekko żółtawy, dodam że mam nadżerkę. A tego śluzu jest dosyć sporo, choć wyczytałam, że jest to śluz niepłodny. Miesiączke powinnam dostać około 17.08. Czy występowanie takiego śluzu jest normalne? Mój partner czasem dotyka mnie po stosunku, ale wyciera dłonie również. Co o tym sądzicie? Często mam urojone objawy o ciążę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak urojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyni jesteś ruchoana to co jeszcze chcesz.Ty otwierasz ci/pę a on cię posuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz się co obawiać, prawdopodobnie właśnie teraz masz dni płodne - ten dzień - owulacja tzn największe prawdopodobieństwo na zajście w ciąże :) bez obaw, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śluz o konsystencji i wyglądzie balsamu jest naturalny w fazie cyklu po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dni płodne bardzo łatwo sobie potwierdzisz testerem np Afrodytą na ślinę. jest bardzo dobry jeśli ma się jakieś wątpliwości. Skoro się zabezpieczacie powinnaś być spokojna, szanse na zapłodnienie są znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×