Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania24

dni płodne

Polecane posty

Gość ania24

pierwszy dzien cyklu 31.08... kochałam sie 08,09...bez zabezpieczenia ...ale facet nie miał w ogole wytrysku. Czy istnieje mozliwosc zajscia w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantica
a jak długo miałas okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania24
praktycznie skonczył mi sie 5 wrzesnia...czyli 7 dni. ile czasu upływa od miesiaczki do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantica
bo kilka dni po okresie sa dni niepłodne ale to zaleu od Twojego organizmy niektorzy od razu po okresie maja dni płodne... ale jak masz regularnye cykle to powinnas tak 4 dni po miesiaczce miec dni niepłodne..a jak sie pojawia sluz przezroczysty i ciagnacy sie to znaczy ze masz dni płodne...sucho w pochwie i sluz gesty oznacza niepłodne dni...nie wiem w ogole czy znasz na tyle swoj orgaznim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantica
anai u kazdego jest inaczej u mnie ja mam zaraz3 dni po okresie zawsze dni niepłodne....ale zaraz potem juz ejst mzoliwosc zajsca w ciaze jak sie inaczej nei zabezpieczasz sznsa ze ejstes w ciazy jest 50\50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania24
dodam ze jakis czas temu ...brałam pigułki wiec moj cykl mogł ulec zmianie ...hmmm skoro mowisz ze ze 4 dni sa niepłodne ...ale od ostatniego dnia miesiaczki liczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantica
w przypadku cykli krótkich, śluz płodny tego typu może się pojawić w ostatnich dniach krwawienia lub tuż po miesiączce...wiec nie wiem , moze np. u ciebie sa dni płodne zaarz po meisiaczce? wiesz kiedy amsz dni płodne?poczytaj sobie to http://www.antykoncepcja.pl/article.php?story=20031004114427347 albo to http://www.antykoncepcja.pl/article.php?story=20031004010346593 ale to drugie kalendarzyk jest niepewna metoda antykoncepcy pewniejsza jest ta pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania24
ja do tej pory odczuwałam bol jajnikow tak gdzies w połowie cyklu ...koło 14 dnia. juz sama nie wiem...a to ze facet nie miał wytrysku ? chyba tez ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantica
tak u mnie 4 dni sa niepłodne od ostatniego dnia liczac miesiaczki ale jak brałąs tabletki to powinnas miec regularny cykl...jaki długi masz cykl ilu dniowy? i kup sobie test ciazy dla spokoju sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantica
skoro tak jak mowisz bol jajnikow odczuwałas w połowie cyklu tzn ze masz regularny raczej cykl i ze nie powinnas zajsc w ciaze tym bardzije enz wytrysku szanse sa małe na ciaze ale tescik sobie kup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantica
i napisz czy mi potem jaki wynik testu był choc watpie w to ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania24
cykle miałam jak zegarku nawet jesli nie brałam pigułek... 28 dni...choc ostatni nieco sie wydłuzył do 30 dni. moj sluz teraz jest raczej gęsty i nieprzezroczysty,,,a napewno nie ciągliwy. kupie test owszem ale teraz to za wczenie ...wykrywa po 6 dniach od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania24
dzis strasznie bola mnie jajniki... tak jak w dni płodne , wiec moze nie mam powodu nie pokoju jesli dopiero teraz jestem płodna.... zastanawiam sie czy w czasie zapłodnienia tzn...połacxzenia komorek odczuwa sie jakis bol? i gdy jajeczko zagniezdza sie ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zastanawiam się jak najlepiej wyznaczyć dni płodne jeśli ma się nieregularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np tym: testerafrodyta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długość miesiączki nie ma wpływu na to kiedy występuje owulacja. liczy się tylko długość cyklu i pierwszy dzień cyklu, po tym jedynie można domniemywać kiedy mogą nadejść dni płodne, ale oczywiście tylko domniemywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że długość miesiączki nie ma na to wpływu. Ten tester wydaje się ciekawy może go zamówię na wypłatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×