Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dni płodne

Polecane posty

Gość gość

Zaczynamy z mężem starania o dziecko. Jak można dokładnie wyznaczyć sobie dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa kalendarze w necie ale najlepiej obserwowac, wtedy masz pewnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza moim zdaniem jest metoda objawowo-termiczna. tylko trzeba trochę czasu poświęcić by się jej nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można kupić komputer cyklu ;) Interpretuje on temperaturę, więc wystarczy ją tylko zmierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz kilka opcji. Jeśli masz regularny cykl to spr w internecie kalendarze. Mi wylicza dokładnie. Ewentualnie spróbuj z temperaturą. Ewentualnie może ginekolog coś ci podpowie i dopasuje do Ciebie. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, ze jakiś czas temu kupiłam sobie mikroskop owulacyjny. Reklamę widziałam w necie. Wybrałam Afrodytę i choć na początku myslałam ze to zwykły gadzet to okazało się ze rzeczywiście jest bardzo skuteczna :) A co do komputera cyklu, moja kolezanka ma cyclotest i go sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie mi dokładnie wyjaśnić zasadę działania tego komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mierzyć temperaturę codziennie rano zaraz po przebudzeniu, zapisywać i analizować samemu. Do tego można jeszcze dołożyć badanie szyjki macicy i obserwacje śluzu. Można, jak już ktoś tu napisał, kupić komputer cyklu, który mierzy temperaturę a później ja analizuje. Ja używam komputera Lady Comp, najpierw do zapobiegania ciąży, później do planowania dziecka a aktualnie do antykoncepcji. U mnie sprawdza się super. Koszt zakupu takiego urządzenia jest spory ale po policzeniu wydatków na innego rodzaju antykoncepcję to i tak wychodzi taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję kalendarzyk i termometr elektroniczny, kalkulator dni płodnych w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Najprostszą metodą jest mikroskop owulacyjny na ślinę.Ale ja polecam aplikację Sympto Plus.To NIE jest kalendarzyk, lecz aplikacja, która pomaga interpretować objaw śluzu i/lub temperaturę.Ja od lat używam tego antykoncepcyjnie, ale jeśli ustawisz program na tryb "chcę mieć dziecko", będzie Ci dawał wiele cennych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×