Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

didusia40

dni płodne po 40

Polecane posty

Witam :-) Czy któraś z Was dziewczyny orientuje się czy przy do tej pory regularnych cyklach 29-31 dniowych można zajść w ciążę w 29 dniu cyklu. Jestem po 40 i właśnie tak współżyłam i niestety do tej pory okresu nie ma a to już 44 dc.Test robiłam w 41 dc wyszedł negatywny ale nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie na wynik. Do gina idę dopiero 7 maja bo zrobił sobie weekend majowy :P Może któraś tak miała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
menopauza albo odchudzanie . Albo ciąza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres przedmenopauzalny czy ty oszalalaś dziewczyno . W tym wieku kobiety w ciążę zachodzą a ty jej menopauzę wróżysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata Kożuchowska lat43 hally bery lat 46 kaska Skrzynecka lat43 wiele kobiet po 40- tce zachodzi w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata Lewińska ma 43 lata kilka tyg. temu urodziła bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menopauza jest trwałym fizjologicznym zatrzymaniem cyklu miesiączkowego. Wiąże się z ustawaniem czynności gonad, u ludzi następującym przeciętnie w wieku 45–55 lat i trwającym 1–2 lata. Ustanie miesiączkowania jest poprzedzone okresem, gdy staje się ono nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym być jedną z tych kobiet :-) Ja już mam dwie dorosłe córki i więcej nie planuję. A poza tym dopuszczam okres wchodzenia w menopauzę gdyż mój poprzedni okres trwał w sumie 12 dni .Rok temu też miałam miesiączkę która trwała 9 dni Mam 43 lata więc może się już zaczyna:-) Ale czy w 29 dniu cyklu przy dotąd regularnych można zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak była owulacja w 30 dniu np, to zaszłaś. Normalna rzecz przy dłuższym cyklu, ale ponoć test robilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem tylko tyle że cykle do tej pory były regularne 29-31 dni tylko ten jeden się przedłuża:-( i nie wiem czy przedłuża się dlatego ze coś chrzani się z hormonami czy dlatego że jest ciąża. Test robiłam 13 dni po stosunku wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci szkodzi idź na betę wiesz licho nie śpi :D może będziesz mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórz test, ale wątpliwe zeby nagle cykl aż tak sie wydluzyl, ze owulacja wypadła w terminie ...miesiączki??? kup drugi test, a jak powtórnie wypadnie negatywny - odetchnij i spokojnie czekaj do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama urodziła czwarte dziecko w wieku 43 lat - nie wiem jakie miała wtedy cykle, ale teraz ma lat 58 i nadal miesiączkuje. Cykle wydłużają się i miesiączki są obfitsze, ale nadal je ma. Jej siostra, młodsza o dwa lata, przestała miesiączkować cztery lata temu. Możesz być w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie pocieszyłeś mnie ze swoją mamą:-( bo ja jakoś nie mam ochoty na bycie mamą:-) Zrobię w sobotę kolejny test i zobaczymy oby był negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takich cyklach nie...ale pod warunkiem że okres pojawi się w terminie, bo owulacja może się przesunąć. Dni płodne wyznaczaj sobie na bieżąco, możesz sobie kupić tester płodności na ślinę do pomocy. Nie jest to drogie urządzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, możesz być w ciazy. Mi sie to wlasnie przytrafiło, mam 42 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może miałaś jakiś stres chora byłaś czy się odchudzasz dlatego cykle ci wariują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40lat i ciaza?no prosze cie:D.jesli juz to menopalza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D z******ty tytul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co gościu uważasz że po 40 to już nie można zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy to głupoty wypisują,nie znam kobiety która w wieku 40-45 lat miała już menopauzę ,dwa tygodnie temu skończyłam 40 lat i miesiączki mam regularne jak w zegarku. 3 lata temu urodziłam czwarte dziecko i planuję kolejne .A Wy tu piszecie o menopauzie, szok! Moja mama miała 55 lat jak zaczęła jej się menopauza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×