Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DAGNE

DOBRY GINEKOLOG -BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość DAGNE

POSZUKUJĘ TAKIEGO, PONIEWAŻ WYKRYTO U MNIE NADŻERKĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do mikolajewskiego na piasta. fajny facet. klinika jest niepuliczna ale ma kontrakt. nie ma kolejek, nie musisz sie umawiac tylko wiedziec kiedys jest. tel. 0857406935 tu masz telefon do gabinetu. aha i musisz miec ksiazeczke zdrowia. zareczam ci ze bedziesz zadowolona, a jesli boisz sie faceta to jeszcze ci powiem ze ja tez sie balam, ale po wizytach u wstretnych bab bylo mi wszytko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagne
Dzięki za odpowiedz!.A ile on bierze za wizytę?? I jesze tak się spytam prosto z mostu, czy on nie jest zadnym naciagaczem, że wiesz naciaga na laser, wypalanie?? A płeć jest mi obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pagonplutocyryl
Mazurek tez dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagne
To nie do wiary ehheh. Jest fachowcem , nie ma kolejek i ma dobre podejście do pacjęta, trzeba sprobować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagne
Faktycznie napisałaś, że ma kontrakt , sorki nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Kluczyk w przychodni na Piasta (ul. Mieszka) - babka jest na prawde swietna, polecilam ja wszystkim znajomym i wszystkie sa z niej zadowolone. Dostala nawet jakas nagrode internautow... Dobry fachowiec + sympatyczna osoba. I nic nie kosztuje:) A z prywatnych moge polecic dr Wołczynskiego, przyjmuje na placu Kosciuszki, jest przesympatyczny i naprawde swietny fachowiec ale wizyta to tak 50-100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagne
Do prof Wołczyńskiego chodziłam i raczej tak zrednio jestem zadowolona, jako człowiek jest miły. Ale nic sie nie można od niego dowiedzieć i ciężko zapytać, dopytac o cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagne
Dzięki dziewczyny za odzew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... widzisz ja bylam z kolei bardzo zadowolona...fakt bylam z innym problemem ale facet bardzo konkretny. No ale sama wybierzesz kto Ci podpasuje najlepiej:) Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medira
prof. Marek Kulikowski jego prywatny gabinet jest na Sobieskiego 9. Rewelacyjny lekarz, który nie tylko jest ginekologiem, ale zajmuje sie tez endokrynologia. przyjmuje w pon. wt. sr. od 14 do 16 polecam serdecznie...po przejsciu wielu ginekologow w bialymstoku on mi pomogl. ponadto jest to naprawde mily facet. najpierw jest rozmowa... dopiero po wywiadzie sa badania. co wiecej zawsze mozna od niego otrzymac informacje. odpowie na pytania, wyjasni watpliwosci... tylko prof. Kulikowskiego moglabym polecic...reszta naprawde do niczego sie nie nadaje (sama sprawdzialm wiec wiem co mowie) serdecznie pozdrawiam i zycze szczescia w leczeniu (chociaz u tego lekarza jest ono zbedne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagne
A mozesz podac jakis numer kontaktowy do niego i cenę wizyty. Byłabym wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, Kulikowki tez dobry, moja mama do niego chodzi. ale ja juz sie do swojego przwyczailam.a co mi sie w nim spodobalo to to, ze jak przypisywal tabletki antykoncepcyjne to najpierw zrobil wszytkie badania (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a potem zapytal ile pieniedzy moge przeznaczyc na tebletki. nie wiem czemu nie ma u niego kolejek, tzn. sa ale w tym sensie, ze jak zajdziesz pod gabinet to moze byc pare osob. przewaznie jest ale wytrzymasz godzine czy dwie. jest po prostu przemily, wytlumaczy wszytko, poradzi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagne
Dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medira
numer do gabinetu prof. Kulikowskiego to 0851321195 jak juz pisalam jest w pon wt sr od godziny 14 do 16 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medira
pomylilam sie w numerze...wybacz ale ten jest juz dobry 0857321195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagne
Lady_in_ red21 - Czy mozesz mi podac dokałdny adres tej przychodni, w której przyjmuje dr Mikołajewski??? Napisz jeszcze jak mozesz w które dni przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktojaknieja
Najleprzy ginekolog jest w przychodni na ul. Mieszka I na osiedlu Piasta.Wspaniała kobieta, można porozmawiać z nią o wszystkim.Na wizytę trzeba się umawiać i zarejestrować w poradni K. Nazwisko to: Kluczyk.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pacjentka
chwalicie tak prof. Kulikowskiego, a ja jestem zupełnie innego zdania o nim. Chodziłam do niego ok 8 lat bo ciągle mi bolał brzuch. Byłam u wszystkich specjalistów którzy mogli mieć związek z narządami znajdującymi się w jamie brzusznej i każdy kierował mnie do ginekologa. W końcu trafiłam na chirurgię i została mi zrobiona operacja. Okazało się że była to pęknięta torbiel jajnika. Po pokazaniu karty ze szpitala Kulikowski stwierdził że takimi drobiazgami ginekolodzy się nie zajmują. Po dwóch miesiącach znowu pojawiły się bóle brzucha to udałam się do Kulikowskiego to usłyszałam żebym nie wymyślała i przestała głowę zawracać. I na swoje szczęście przestałam. Zmieniłam lekarza, opowiedziałam o swoich problemach, dostałam leki i od kilku lat problem zniknął jak ręką odjął. Na końcu dodam że mojej koleżance nie rozpoznał ciąży pozamacicznej robiąc USG. Jej mąż nie patrząc na jej protesty 20 minut później zawiózł ją do szpitala. Gdy zostało zrobione USG w szpitalu to okazało się że to jest ciąża pozamaciczna. Gdyby nie to dziewczyna mogłaby przenieść się na tamten świat. Teraz przed tym lekarzem ostrzegam kogo mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka027
cześć może mi ktoś podać numer do dr.kluczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała pacjentka
PAN PROF. MAREK KULIKOWSKI - świetny lekarz, rewelacyjny specjalista, przemiły i kulturalny człowiek. Mam 3 dzieci i to tylko i wyłącznie jego zasługa, a wcale nie było to proste. Dodam jeszcze, że gdyby nie Pan profesor nie byłoby mnie już na tym świecie. A do Pani pod pseudonimem "była pacjentka" - przestań opowiadać bzdury, bo to właśnie po prof. Kulikowskiego dzwonią w szpitalu, jak coś poważnego się dzieje, bo młodzi lekarze nie potrafią sobie poradzić. Jest to człowiek, który operuje, leczy i pomaga wielu kobietom w całym województwie. Więc naprawdę...daruj sobie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pacjentka
PAN PROF. MAREK KULIKOWSKI - świetny lekarz, rewelacyjny specjalista, przemiły i kulturalny człowiek. Mam 3 dzieci i to tylko i wyłącznie jego zasługa, - a nie męża zasługa? Ja o tym lekarzu zdania nie zmienię, wystarczy że 7 lat się męczyłam jak byłam pod jego "opieką". A wystarczyło zrobić badania i wypisać właściwe leki. U innego lekarza zajęło to 1 miesiąc jak zaczęłam odczuwać pozytywne skutki zapisanych leków, które trwają do dnia dzisiejszego... czyli już 8 lat. Tamten okres wspominam jak koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdis
A ile wynosi cena wizyty u prof Kulikowskiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnrheq
ja chodze do kluz-kowal i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123456
Piotr Pierzyński w przychodni na słonimskiej. najlepszy lekarz. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy lekarz ma swoje wpadki... Bardzo dobrym lekarzem jest dr Kukula-Bukraba,gabinet przy ul Mickiewicza14.Zrezygnowalam jednak lata temu ze względu na kolejki i spoosb rejestracji ale jeżeli ktoś ma czas goraco polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ten temat to polecam klinikę Napro medica zaś uważam że należy unikać pani doktor Soszko, mój narzeczony mimo licznych próśb ze strony mojej jak i jego nie mógł być na żadnym badaniu usg czy tętna dziecka. Kobieta ta lekceważy każdą pacjentkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z byłą pacjentką prof Kulikowski to niemiły i niekompetentny lekarz w ogóle nie rozpoznał u mnie ciąży nawet badania żadnego nie przeprowadził bo on po oczach stwierdził, że to nie ciąża. Tego samego dnia byłam u innego lekarza zrobił usg i potwierdził ciąże. Więc proszę jak to o nim świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×