Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalpek

dobry ginekolog Kielce!jest ktos taki?

Polecane posty

Witam,chcialabym zapytac czy jest jakis dobry ginekolog w Kielcach,prosze jesli jest ktos taki kto zna niech sie odezwie,z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cke
poszukaj dr Rogula, przyjmuje na rogu Kościuszki i Niskiej. Bardzo dobry lekarz, wszystko bardzo dobrze wytłumaczy. I co mi sie najbardziej podoba to to, że bierze wszystko nowe, jednorazowego użytku, także czyściutko i sterylnie. I jak na kieleckich innych prywatnych lekarzy nie bierze dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cke-w srode mam wizyte u dr.Chamerskiego,przyjmuje na ul.Rownej,tego lekarza duzo osob mi polecalo,poniewaz staram sie o dzidzie juz 20cykl i bezowocnie,wiec postanowilam poszukac takiego co mi w tym pomoze,dodam ze poronilam w lutym2007,teraz w maju mialam operacje usuniecia jajnika i jajowodu,mam 22lata i chce jak najszybciej zajsc w ciaze,bo boje sie ze znowu jakas choroba mnie dopadnie i bede miala male szanse na zajscie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cke
dr chamerski to znany ginekolog w Kielcach, bardzo dużo kobiet sie u niego leczy i dobry. Moją mamę leczył i od 2 lat nie ma żadnych problemów zdrowotnych z narządami. Wiesz ja bym w Twojej sytuacji sprawdziła tego lekarza co powie, jaki da pomysł na leczenie i ewentualnie wtedy jak nie poskutkuje szukaj innego. Ale życzę zeby sie już udało!! Jesli Ci ten nie będzie odpowiadał wtedy polecam dr Rogulę, ja sie leczę u niego na PCO, ale dodam ze na razie dzidzi nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cke-dziekuje za opinie..ja nie jestem z Kielc,lecze sie u Makowskiego z Konskich 1,5roku i tylko kazal probowac,nawet teraz jak mialam super owulacje niz z tego nie wyszlo,dobry mily lekarz,ale chce uslyszec co powie inny lekarz,moze zle jestem leczona,slyszalam duzo dobrych slow o lekarzu Chamerskim,ze juz po pierwszej wizycie kobiety zachodza w ciaze[oczywiscie nie z nim:)]cke-ja juz jestem wykonczona psychicznie,i jeszcze ta operacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cke
nawet sobie nie wyobrażam co czujesz i strasznie Ci współczuje.. Ale trzeba byc dobrej myśli i wierzyc , że sie uda. pomógł wielu kobietom, to co ma Tobie nie pomóc!! Skoro zaden lekarz Ci nie powiedział, że "koniec, nie moze pani miec dzieci" to znaczy ze szansa jest i probuj ją wykorzystać do skutku. Ja nie chce Cię ani dobijac ani nic, ale może dobrze by było jakby Twoj mąz/ partner też się przebadał.. Zycze Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cke-dziekuje za slowa wsparcia,ja juz wszystkiego sie czepiam tylko zeby zajsc,moj maz pracuje w takiej firmie,co jest tam bardzo goraco i lekarz powiedzial,ze byc moze sa za slabe plemniki,dal namiary na laboratorium w kielcach,zeby zbadac sperme,ale nie wiem jak wogole zaczac wszystko,kiedy,o ktorej,bo takie rzeczy to chyba ze skierowaniem,pojade do tego nowego to bede pytac o wszystko,i niech moj maz tez sie przebada,ale skoro raz bylam w ciazy to chyba nie powinno byc problemow,ze drugi raz nie zajde...nie wiem co mam juz o tym wszystkim myslec,juz tyle razy wyjezdzilam sie po lekarzach,ze juz mi to wszytsko zbrzydlo,ale co miesiac mam nadzieje ze sie uda..cke-dziekuje ze sie odezwalas na moj post buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssss
Aby iść prywatnie do ginekologa w Kielcach trzeba isc z mama,jesli nie ma sie ukończonych 18 lat?Ja mam 17 a nie chce aby mama szla ze mna bo chcialabym isc po tabletki antykoncepcyjne.Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssss
Jeśli znacie takiego ginekologa który by mnie przyjal to prosze o podanie mi namiarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesssss
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessssss
Napewno?:) Bo wiem ze jesli idzie sie państwowo to trzeb miec opiekuna jesli nie ukonczylo sie 18 roku zycia,a prywatnie nie trzeba?;)A znasz moze w Kielcach jakiegos dobrego ginekologa ktory mnie przyjmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno mozesz isc sama:) ja nie jestem z Kielc tylko z okolic,ale wyzej masz wymienionych ginekologow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness ja rowniez bylam u lekarza po tabletki w wieku 17lat i był to doktor Dziedzic. Przyjmuje w przychodni na ulicy Hipotecznej (rowniez prywatnie). Ja chodze na wizyty prywatnie. Lekarz jest naprawde bardzo miły i nie ma zadnych zastrzezen czy niemiłych tekstów na temat wieku. U mnie nie było nawet słowa na ten temat. Naprawde polecam tego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessssss
A dużu bierze za wizyte?i i jak przyjmuje mniej wiecej?:) Bardzo Ci dziekuje bo wlasnie szukalam lekarza ktory mnie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia-
agnessssss a możę być facio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessssss
moze:) laavia--->a wlasnie chcialam sie jeszcze zapytać czy trzeba sie jakos wczesniej do niego zapisac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta kosztuje 50zł. Nie musisz sie wczesniej zapisywac, po prostu przychodzisz, zazwyczaj nie ma wielu osob. Góra jedna, dwie osoby przed Tobą. Dr Dziedzic przyjmuje we wtorki i w czwartki od 14 do 16. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta przychodnia miesci sie na ulicy Hipotecznej, naprzeciwko Apteki pod Zegarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessssss
Dziekuje laavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessssss
----> laavia:) Byłam u doktora Dziedzica i okaazał sie naprawde swietny,choc strasznie sie balam tak mnie zagadal ze stres przeszedl odrazu,przepisał mi tabletki bez problemu:) Dziekuje jeszcze raz ze mi pomoglas dobrego lekarza znalezc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżarówka
Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny Narysują słońce roześmiane Zbudują domek z klocków Małe rączki potrafią napisać mama, i przynoszą mi jabłko czerwone ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją. W małych rączkach mieści się cała miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżarówka
;) Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny Narysują słońce roześmiane Zbudują domek z klocków Małe rączki potrafią napisać mama, i przynoszą mi jabłko czerwone ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją. W małych rączkach mieści się cała miłość...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżarówka
MAŁE RĄCZKI POTRAFIĄ ULEPIĆ KWIATEK Z PLASTELINY. NARYSUJĄ SŁOŃCE ROZEŚMIANE ZBUDUJĄ DOMEK Z KLOCKÓW. MAŁE RĄCZKI POTRAFIĄ NAPISAĆ SŁOWO MAMA OCIERAJĄ ŁZY I SPLATAJĄ SIĘ TUŻ NAD SZYJĄ W MAŁYCH RĄCZKACH MIEŚCI SIĘ CAŁA MIŁOŚĆ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWB
witam jestem meżatką, mam małe dziecko.nie wiem co mam zrobić.. już od 6 lat lecze upław, który ma nieprzyjemny zapach! byłam u wielu ginekologów ale na marne! jeśli ktoś zna ginekologa, który wyleczyłby mnie... byłoby super. jest mi bardzo cieżko z ta choroba. z góry dziekuje. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWB
prosze o kontakt na e-maila gossiaa85@onet.eu! jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyhjn khgvt yb
doktor lanckoroński jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWB
prosze o dokładny adres do dr lanc..... i nr tel. kontaktowy. dziękuję.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja na pewno odradzam doktora Ziółkowskiego (pracuje w GAMETA KIELCE). Mimo tego, iż ma opinie wybitnego fachowca w regionie, to jednak widać, że woda sodowa uderzyła mu do głowy. warunki w gabinecie co prawda zadowalające, aczkolwiek podejście "pana" doktora uzależnione od humoru i aktualnego nastroju, co w połączeniu z kosztem wizyty ok. 150 zł nie powinno mieć miejsca. nie informuje o planowanych zabiegach i badaniach a w przypadku okazania chociażby zdziwienia czy niezadowolenia ze strony pacjentki jest obcesowy i niemiły. za taką wizytę konsultacyjną - żąda 50 zł ( trwała około 2 minut i nie wniosła niczego konkretnego w sprawę, no chyba że ktoś chciał się przekonać o braku profesjonalizmu ze strony "Pana" doktora, to jak najbardziej się to opłaca) osobiście NIE POLECAM. wizyta u niego jest jest warta swej ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
ja również nie polecam doktora Ziółkowskiego z Kielc o niczym nie informuje nie udziela żadnych odpowiedzi na pytania przepisuje leki nie mówiąc po co chodząc do niego zpomnijcie że możecie wogóle zajść w ciąż naturalnie on od razu kieruje na inseminacją już po pierwszym nieudanym cyklu starań a do tego koszmarnie drogi wizyta traw 5 min która kosztuje 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×