Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAROLCIA22

dobry ginekolog-kraków

Polecane posty

Gość KAROLCIA22

hej dziewczyny;)czy jest ktoraś z was z krakowa i moze polecic bardzo dobrego ginekologa który zna sie na swoim zawodzie...i który pomoze mi zajsc w ciaze...prosze od razu napisac gdzie przyjmuje i ile bierze za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina554
Zajrzyj na www.facebook.com/GabinetLabiak Ten lekarz prowadził mi dwie ciąże, w tym jedną problematyczną. Nawet potrafił mojego męża uspokoić, co naprawdę się rzadko zdarza :) Długo się u niego leczyłam już przed pierwszą ciążą, zawsze terminowy, przyjmuje w niektórych przypadkach całodobowo, a co najważniejsze doświadczony specjalista. Specjalizuje się w najtrudniejszych przypadkach. Rzeczowy i spokojny. USG profesjonalne, żadnego pośpiechu. Myślę, że to duży plus jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problemy z nieregularną miesiączką, do tego bolesną. Przeszłam przez USG i to bardzo dokładne u Tomasza Łabiaka. Mam porównanie, bo wcześniej chodziłam do jednej pani ginekolog i podchodziła do mnie w sposób powiedziałabym „im szybciej wyjdziesz, tym lepiej”. U pana Tomasza jest zupełnie inna atmosfera, USG trwa dość długo, jest dokładne, sonda dopochwowa i brzuszna wchodzi w grę, często powtarza, jeżeli czegoś dokładnie nie widzi. Dosłownie z każdej strony patrzy, wydaje solidne rekomendacje do dalszych terapii. Jeżeli miałabym polecać ginekologa na dłuższą współpracę to tylko Tomasza Łabiaka z Krakowa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez niewielką patologię w obrębie narządu rodnego miałam trudności z zajściem w ciążę. Na leczenie zapisałam się do Tomasza Łabiaka na Podkowińskiego 4/4 w Krakowie. Diagnostyka, przygotowanie terapii, wskazówki pozamedyczne, stały kontakt, kontrola to wszystko wystąpiło w bardzo wysokim standardzie. Nie czułam, że za coś przepłacam. Duża wiedza ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Ja jak już idę do ginekologa to zawsze do Pani doktor Moniki Knapik-Rybki już od kilkunastu lat. Bardzo polecam panią doktor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×