Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam lekarza

dobry ginekolog - leczenie niepłodności - LUBUSKIE - znacie takiego ?

Polecane posty

Gość szukam lekarza

piszcie jeśli znacie dobrego ginekologa w kierunku leczenia niepłodności, z woj lubuskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam lekarza
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Pankiewicz, przyjmuje w gabinecie dr Labera. W razie pytań - pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Connie....
dr Piasecki z Animusa www.animus24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od lat nie mieszkaam w Zg ale mam znajome dwie ktore walcza z nieplodnoscia w lubuskim i zapytam ich gdzie one chodza. A co u was jest problemem? Jesli moge spytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest sęk w tym, że dziś po raz pierwszy udałam się do gina z tym problemem, stwierdził, że skoro mam regularne miesiączki to nie prolaktyna, oraz że moje bolesne miesiączki to dobry znak, chociaż to trochę dziwne, bo przecież to może być endometrioza, no i nasienie badamy w nast tyg, także nie wiem jeszcze co nam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do dr Pankiewicza nie jest trudno się dostać - w razie co służę namiarami i innymi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlugo sie staracie? Nnie no cytologia , wymaz, usg, badanie krwi i moczu , poziom hormonow (prolaktyna i progesteron) to jest podstawa przy staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście leczę się w Białymstoku, ale wiadomo, każda z nas ma wybór. Ale jako "lokalno-przygotowawczych" polecam właśnie Labera i Pankiewicza. Jednakże musisz sama sprawdzić, bo wszystko zależy od przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę zrobić badania
właśnie ja szukałam w zg i nic nie znalazłam, Poznań to wiem, ale póki nie wiem co nam dolega, zanim zrobimy badania,nie potrzebuje jechać do kliniki, wpierw chce diagnozę, bo jeśli to sprawa przyjmowania tabletek, bądź drożności jajowodów, mogę zrobić to na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę zrobić badania
ponad 3 lata no Białystok to w ogóle około 700km ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę zrobić badania
dokładnie, wpierw chcę ustalić przyczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ja też mam 700 km, szmat drogi, ale z drugiej strony odległość nieoceniona jeśli może sięudać. Życzę Ci powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak, aldemed, ale taką poradnię mam pod ręką bliżej, jeśli tu okaże się, że lekarz nie jest kompetentny, to pojadę tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsh, które było w normie... i to było 2 lata temu zanim moja poprzednia pani gin nie wyjechała za granicę... głupia wtedy pomyślałam: a może się uda? zamiast od razu szukac innego. także dopiero zaczynam leczenie, od monitoringu cyklu za tydz, bo wtedy mam owu, potem będziemy działać dalej. i w nast tyg badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×