Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słonecznik*.*.*

Dobry ginekolog LUBLIN

Polecane posty

Gość słonecznik*.*.*

szukam dobrego ginekologa w lublinie chetnie pani ginekolog .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik*.*.*
z tego co zdażyłam tu przeczytac na kafe to znalazłam kilka nazwiska ginekologow ale nikt nic nie pisał wiecej o nich tylko same nazwiska moze ktos zna jakichs innych lub wie cos o tych : dr Janina Buczko -Swietlicka dr Szymanska -Bujecka dr Teresinska dr Tomaszewski dr Jęczen dr Samberger dr Truszkowska .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik*.*.*
a to jakas młoda czy starsza kobieta ? i ile kosztuje wizyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wina dajcie
polecam doktor Zuzanne Cieślak. bardzo miła i delikatna :) przyjmuje w nowym gabinecie na Grodzkiej.. ale nie pamiętam numeru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Księżycowej to kiedyś fajna knajpa była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik*.*.*
jesli mozecie to wpisujcie od razu ile kosztuje wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik*.*.*
wolała bym pojsc do ginekologa kobiety , ale jak to bywa roznie tez z nimi trafiaja sie tez niemiłe i niedelikatne . a odczuwam silny bol w dole brzucha i musze chyba pojsc bo nie wiem co to moze byc chocby uspokoic sie ze jednak wszytsko ok ... tylko ze nie wiem gdzie pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breaw
słonecznik skąd masz tą listę ginów? Polecani przez znajome? Możesz napisć o każdym z nich coś więcej? Np czy to baba czy chłop i gdzie przyjmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik*.*.*
Janina Buczko Swietlicka na ul. Głebokiej dr Szymanska Bujecka na ul. Hipotecznej dr Teresinska na Lubatrowskiej podobno ta jest dosyc czesto polecana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik*.*.*
jesli macie jakichs innych ktorych plecacie albo jakies uwagi co do tych to piszcie . dobrze jest sie wymienic takimi info a nie potem załowac ze sie wybrało nieodpowiednia osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lublin
Na forum gazety , w forach prywatnych, potem zdrowie kobiety jest biała lista ginekologów, tam jest full info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cruella
do eweka: byłam wczoraj u dr Truszkowskiej. bardzo miła babeczka. a uwierz mi jestem wybredna i znam już połowę lubelskich ginekologów. jedyne co mogę Ci doradzić to sama zadawaj dużo pytań i opowiadaj o sobie. dr jest bardzo delikatna, wszystko tłumacZy, w special medzie darmocha w luxmedzie przyjmuje tez tylko już płatnie:( w special medzie przyjmuje pon, czw od 8-12 a we wt i śr od 13 do 17. bezpieczniej jest wcześniej zadzwonić 081 533 82 65 to nr do rejestracji i tam Cię przełączą do poradni kobiecej i się zarejestrujesz. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twojaczarnabarbie
Ja chodzę do pana doktora do lux medu tylko zapomnialam jak ma na nazwisko wiem jedynie,ze na imie ma Gustaw. Jest bardzo miłym,delikatnym i przesympatycznym,starszym mężczyzną.Troszkę się go obawiałam a jednak okazał się bardzo profesjonalnym i godnym zaufania lekarzem.Za USG w lux medzie zapłaciłam 100 zł... to dość dużo ale ogólnie ta placówka jest dość droga.Też miałam silne bóle w dole brzucha i skierowali mnie tylko na usg,jednak poźniej poszłam takze na wizytę,niestty nie pamiętam ile wtedy zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och bleeech
kotarska i kotarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoine
dr Kowal poradnia na piłsudskiego, wt, śr, czw, za free nie trzeba sie umawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diri
polecam bardzo serdecznie pania drBuczko-Świetlicką. Przyjmuje w luxmedzie na Królewskiej i Radziwiłłowskiej, niestety sama wizyta kosztuje 85zl. Ma także swój prywatny gabinet na ulicy Głębokiej 10 w lokalu nr 10 :) Nieprywatnie przyjmuje na ulicy Mełgiewskiej. Chodzę do niej od zawsze i jeszcze nie dała mi powodu do narzekań :) Jest bardzo miła, delikatna i rzeczowa. Doradza ze wszystkim i nie trzeba się niczego wstydzić. Dla studentek robi zniżki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diri
Głębokiej 10 lok 31*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiurtyyyyyy
Dr Swatowski Luxmed :) i zaden inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komendaprzypomorskiej
super jest dr kowal-provivo na jutrzenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina11111111
dr Gąsowska Urszula. bardzo fajna młoda lekarka, super dla młodych pacjentek bardzo delikatna i można z nią o wszystkim pogadać. Przyjmuje w Luxmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaABD
Polecam dr Osińską - Stępnień z Luxmedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggggda
doktor Halina Kamińska, przyjmuje na Chopina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna F.
Naprawdę polecam dr Kaczmarczyk. Wcześniej chodziłam do innego bardzo dobrego lubelskiego specjalisty, któremu niestety brakowało kilku cech, które ma właśnie pani doktor. Można porozmawiać na wszystkie tematy, bez skrępowania. Badania wykonane delikatnie i dokładnie, bez pośpiechu. Twój czas na wizytę w pełni poświęca Tobie. Można dzwonić w każdej chwili jeśli tylko pojawi się jakiś problem. Pani dr przyjmuje na Jutrzenki w Provivo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna B
Ja tez polecam dr kaczmarczyk .Pani Dr Marlena zmieniła moje zdanie o ginekologach... Do tej pory trafiałam do panów, którzy w sposób bardzo drastyczny, niedelikatny, wrecz brutalny podchodzili do tematu. Na Pania Dr trafiłam przypadkiem, prowadziła moją ciążę, jej wskazówki byly bardzo przydatne, do tego miała bardzo pozytywne podejście! poleciłabym tą Panią nawet własnemu dziecku, przyjacielowi oraz każdemu, kto kiedykolwiek miał opory przed pójsciem do ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P. Nowakowska
Witam!!! Obecnie Pani doktor Kaczmarczyk Marlena prowadzi moją ciążę - Zgadzam się w 100% z opiniami powyżej. Miła, mądra, rzetelna, inteligentna, dokładna, delikatna. Odpowiedziała ,na każde moje pytanie- wyczerpująco. Dokładnie wytłumaczyła i wyjaśniła moje wątpliwości. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Super kontakt- udostępnia tel. kom. do siebie. Czuję się bezpiecznie - gdyby się coś działo zawszę mogę uzyskać poradę lub konsultację - nie czekając na kolejną wizytę. Polecam !!!! w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia2222
Witam, mam pytanie szczególnie do trzech osób wypowiadających się przede Mną. Mianowicie czy Pro Vivo i wizyta u ginekologa jest z NFZ czy jest to wizyta prywatna? Niestety nie mogę znaleźć żadnej informacji w internecie o tym. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..anetka....
Hej. Jak ostatnio dzwoniłam to w PRO VIVO tylko prywatnie. A szkoda bo dobry ośrodek leczenia niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, poszukuję dobrej Pani ginekolog w Lublinie, która nie będzie krytykowała depilacji miejsc intymnych. Możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×