Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bombka23

DOBRY GINEKOLOG - TYCHY

Polecane posty

Gość bombka23

Bardzo proszę o kontakt do dobrego ginekologa w Tychach. od jakiegoś czasu staramy się o dziecko i efektów nie widać.Poszukujemy sprawdzonego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka23
dziękuje bardzo. skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikcom
znam dobrego ginekologa, który pomógł juz wielu parom przyjmuje w klinice niestety nie w Tychach lecz w Ligocie nazywa się Sikora lecz nie jest tani bo wizyta kosztuje ok. 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba żle widzę
Sobuta , ostatni lekarz którego można komus polecić. Przyjmuje z kasy chorych w Arka Med na osiedlu N w Tychach , i sposób w jaki traktuje pacjentki jest żenujący , delikatnie mówiąć. Chciał usunąć mi cystę , ale poszłam gdzie indzioej i okazało się że to początek ciąży , pęcherzyk a nie cysta. Bez komentarza...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYSZKA
A co myslicie o dr. Izabelii Sirko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam pani dr sirko... przykro mi... a gdzie przyjmuje? ja ciągle obstaję przy swoim ;-) tadeusz sobuta, tychy na ul. zaręby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieżko się czegoś na kafe dowiedzieć o tyskich ginach niestety... skądś to znam... najlepiej spróbuj sama... i wtedy napisz co i jak... tak to już jest, że jeden lekarz a opinie czasem tak różne, że ma się jeszcze większy zamot niż w sytuacji kompletnej niewiedzy na temat opinii o konkretnym ginie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutria.tychy
dr sobuta prowadzi moja ciaze na nalkowskiej z kasy chorych,dodatkowo prywatnie zrobilam juz 2 razy badania prenatalne,poniewaz jestem teraz w 6 miesiacu.dr sobuta jest bardzo przyjemny,spokojny,zleca wszystkie badania tak jak nalezy,naprawde nie moge narzekac,czasami nawet mozna sie niezle usmiac i pozartowac, jak rowniez pozbyc sie jakichs watpliwosci,doktor chetnie odpowie na nawet najglupsze pytania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkaaa6
Odnawiam wątek z zapytaniem o dobrego ginekologa w Tychach przyjmującego w ramach NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tobie lekarzy z Dea Salus, gabinety i szpital jednego dnia są na terenach przemysłowych. Obawiam sie tylko, że to gabinety prywatne. Bo szpital na bank jest prywatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystałam z wizyty u dr Nowosielskiego, właśnie w Dea Salus. Polecam Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę od dwóch lat do tego gabinetu: http://ginekolog-usg.tychy.pl/ Lekarze Gwarek i Boryn-Gajek to super fachowcy i przemili ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie pani Marta Szulik z Dea Salus, klinika jest na przeciwko TESCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba doktor Gwara, o niego Ci chodzi? Bo adres http://www.ginekolog-usg.tychy.pl/ i nazwisko drugiej lekarki się zgadza :) Fakt, dr Gwara to dobry lekarz, też do niego chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Pol
Polecam panią dr Emilię Jakimcio-Turowską, przyjmuje w przychodni Orbimed na Al Niepodległości. Zdiagnozowała u mnie chorobę, której przez kilka lat nie wykryli inni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chodzę do www.ginekolog-usg.tychy.pl jak dla mnie to jeden z niewielu lekarzy ginekologów z powołania. To dobry wybór jeśli nie chcesz się denerwować niepotrzebnie na badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×