Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobry ginekolog tychy

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny polećcie dobrego gina w Tychach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Tomasz Zieliński Tychy Orbimed i Magdalena Biernat też Orbimed - ona jest dodatkowo specjalistką od niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabella Sirko to bardzo dobra lekarka, leczę się u niej od lat, zdecydowanie polecam. Bardzo miła, delikatna pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam już to w innym wątku, ale widać moja odpowiedź do Ciebie nie dotarła, tak więc napisze jeszcze tu. Ja uczęszczam na badania kontrolne (ale nie tylko) do pana Wojciecha Gwary z www.ginekolog-usg.tychy.pl . Bardzo sympatyczny i mądry człowiek, ma dobre podejście do kobiet, nie jest wulgarny tak, jak to przytrafiało mi się podczas wizyt u kobiet (tak, kobiety sa mało delikatne a i trafiają się wulgarne, naprawdę). Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry tzn jaki? Ginekolodzy też się w czymś specjalizują np. są ginekolodzy endokrynolodzy, ja też jestem z Tych i jeździłam do Invimedu do Katowic, bo miałam problemy z zajściem w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam do www.ginekolog-usg.tychy.pl chwale pod niebiosa, bo z nie jednej opresji ,odnośnie kobiecych problemów, mnie wyrwał:) Polecam dziewczyny tego, bo dobry ginekolog to skarb !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a orientujecie się u , którego gina w Tychach założę wkładkę levosert? Mieszkam tu od niedawna, mam już porobione wszystkie badania pod kątem wkładki i nawet ją kupiłam jednak nie zdążyłam założyć przed przeprowadzką i teraz szukam kogoś tu w Tychach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×